درباره تحلیل فرصت‌های کارآفرینی در گردشگری با تأکید بر کلان شهر کرج

 وبینار تخصصی «تحلیل فرصت‌های کارآفرینی در گردشگری با تأکید بر کلان شهر کرج» از سلسله نشست‌های بررسی چشم انداز صنعت گردشگری در کشور است که  جهاددانشگاهی واحد استان البرز با همکاری مرکز گردشگری علمی - فرهنگی دانشجویان ایران برگزار می‌کند.

وبینار «تحلیل فرصت‌های کارآفرینی در گردشگری با تأکید بر کلان شهر کرج» در راستای اهداف سلسله نشستهای بررسی چشم انداز صنعت گردشگری در کشور با راهبری دکتر علی موحد، دانشیار گروه جغرافیا و گردشگری دانشکده علوم جغرافیایی دانشگاه خوارزمی و دکتر افشین احمد زاده طراح شهرهای هوشمند تفریحی گردشگری و کارآفرین در حوزه ورزش در روز دوشنبه 29 دی ماه ساعت 16 برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک Amjad.jde.ir/alborz با نام جلسه: تحلیل فرصت‌های کارآفرینی در گردشگری  و رمز عبور: jahad در جلسه شرکت نمایند.

 برای تسهیل شرکت در وبینار، این نشست از طریق اینستاگرام و سامانه رویتاب جهاددانشگاهی  به آدرس‌های jahad_alborz و roytab.ir  به صورت زنده پخش خواهد شد

اخبار
استاد جغرافیا و گردشگری دانشکده علوم جغرافیایی دانشگاه خوارزمی گفت: صنعت گردشگری به عنوان یکی از چهار فعالیت پردامد این ظرفیتت را دارد که به عرصه مناسبی برای فعالیت کارآفرینان و ایده پردازان تبدیل شود.
سه شنبه, 30 دی,1399
برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد البرز
شروع رویداد: 1399/10/29
پایان رویداد: 1399/10/29

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.201.97.224 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: شنبه, 01 اردیبهشت,1403