درباره هماهنگی برگزاری ورکشاپ تعمیرات تجهیزات پزشکی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی؛ دکتر صالح سلوکی عضو هیات مدیره صنف تعمیرات تجهیزات پزشکی کشور در نشست با علیرضا دارابی مدیر سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان ضمن ابراز خرسندی از آشنایی با جهاددانشگاهی و پتانسیل دانشجویی سازمان دانشجویان، گفت: ما آماده برگزاری همایش، کارگاه ها و ورکشاپ ها در خصوص تعمیرات تجهیزات پزشکی همراه با ارائه تجهیزات با کمک جهاددانشگاهی خواهیم بود.

وی تصریح کرد: امید است بتوانیم با برگزاری این ورکشاپ ها قدمی به سمت اشتغال زایی دانشجویان در مسیر تحقق بیانات مقام معظم رهبری و شعار سال داشته باشیم.

علیرضا دارابی مدیر اجرایی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان نیز در ادامه به معرفی و تشریح اهداف این سازمان در جهت ارتقا کارآمد دانشجویان در زمینه های مختلف فرهنگی، علمی و صنعتی پرداخت.

وی اظهارکرد: با توجه به حضوری شدن دانشگاه ها و به جهت ارتباط گیری موثر با دانشگاه ها و دانشجویان باید بستری آماده شود تا دانشجو پس از 2 یا 4 سال پس از تحصیل، بتواند بازار کار داشته باشد

این مقام مسوول در پایان خاطرنشان کرد: هدف نهایی سازمان دانشجویان این است که با برگزاری ورکشاپ ها، کارگاه ها و... بتوانیم  دانشجویان را کارآمد تربیت کنیم.

 

برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد مركزي
شروع رویداد: 1401/1/22
پایان رویداد: 1401/1/22

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.200.140.218 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: چهار شنبه, 27 تیر,1403