درباره کارگاه آموزشی تعمیر تجهیزات پزشکی

 مهندسی پزشکی یکی از تازه‌ترین رشته‌هایی است که قدم به عرصه دنیای تکنولوژی جهانی گذاشته ‌است. این‌ رشته در جهت پیوند علوم فنی-مهندسی و علومِ پزشکی تأثیر بسزایی دارد تا فارغ‌التحصیلان این رشته در کنار پزشکان برای تشخیص و درمان هرچه موثرتر بیماری‌ها مفید واقع شوند.

امروزه برای اشتغال در بازار کار علاوه بر داشتن تسط کافی در رشته تخصصی خود و مبانی تئوری، فراگرفتن مهارت‌های مختلف به‌ویژه مهارت‌های عملی نقش بسیار مهمی در ورود و جذب آسان‌تر به بازار کار دارد. بدون تردید داشتن توانایی‌های مختلف در کنار رشته تحصیلی، یک مزیت مهم محسوب می‌شود و فرد را از سایر متقاضیان برای اشتغال متمایز می‌کند. به دلیل اینکه واحد‌های دروس دانشگاهی بسیار فشرده هستند و بعضا وقت کافی برای گذراندن دوره‌های عملی و فنی به دانشجویان به میزان کافی اعطا نمی‌شود، برگزاری کارگاه‌های توانمندی دانشجویان در زمینه‌های شغلی بسیار حائز اهمیت است. به همین منظور کارگاه آموزشی تعمیر تجهیزات پزشکی، با حضور جناب آقای مهندس ناصر عارفی (مسئول تجهیزات پزشکی بیمارستان امام حسین مشهد) طی 60 ساعت آموزشی (روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 15 تا 19) در فضای مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مشهد جهت استفاده علاقه‌مندان برگزار می‌شود.

این دوره با توجه به شرایط فعلی بیماری کرونا و همچنین برای بهره‌وری بیشتر دانشجویان، با حضور حداکثر 10 نفر با امتیازات ویژه برای دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد و با امکان شرکت سایر متقاضیان برگزار خواهد شد. شایان ذکر است که مخاطبان این دوره، همه علاقه‌مندان در رشته‌های مختلف به‌ویژه دانشجویان رشته‌های مهندسی پزشکی، مهندسی مکانیک و مهندسی برق می‌باشند.

 

برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد خراسان رضوی
شروع رویداد: 1400/3/13
پایان رویداد: 1400/4/26

QRCode رویداد
نظر شما در خصوص رویداد
تماس با ما

شماره تماس دفتر مرکزی سازمان دانش‌جویان جهادددانشگاهی خراسان‌رضوی : 

051-31997333

آدرس : 

بزرگراه آزادی ،  پردیس دانشگاه فردوسی ، ساختمان معاونت فرهنگی‌جهاددانشگاهی مرکزی 

ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 100.28.227.63 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: پنجشنبه, 24 خرداد,1403