درباره بزرگداشت شهدای جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان

 

برنامه بزرگداشت شهدای جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان به همت معاونت فرهنگی این واحد و با حضور همرزمان و خانواده ایشان در روز چهارشنبه مورخ 24 /10/99 در محل این واحد و با حضورخانواده شهید آذری ،رئیس، پیشکسوتان، همرزمان شهدا و کارکنان این واحد برگزار شد.

 

در این برنامه که به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار شد یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس به ویژه شهدای جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان زنده تر شد.

 

خانواده شهید آذری و همچنین همرزمان و همکاران وقت شهدای واحد به بیان ویژگی های خاص شهدا پرداختند و شاید سادگی و عدم توجه به دنیا و نفسانیات دلیل مهم شهادت ایشان بوده است، چرا که آنان از خود گذشته و برای رضای خدا پا در عرصه جهاد گذاشته بودند.

 

در پایان ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا از همرزمان و خانواده ایشان تقدیر شد.

 

گفتنی است با توجه به محدودیت های کرونایی این برنامه از طریق پخش زنده، در فضای مجازی پوشش داده شد که مورد استقبال همکاران قرار گرفت.

 

یادآور می شود این برنامه به مناسبت 27 دیماه گرامیداشت شهدای جهاددانشگاهی که درآن روز22  نفر از جهادگران آذربایجان شرقی در حمله ددمنشانه نیروهای بعث عراقی به یکی از سوله های تحقیقاتی این واحد به شهادت رسیدند انجام شد.

 

برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد صنعتي اصفهان
شروع رویداد: 1399/10/24
پایان رویداد: 1399/10/24

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.200.140.218 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: چهار شنبه, 27 تیر,1403