درباره تولید محتوا شرکت ساخت و تجهیزات سپاهان مپنا در قالب طرح ایران مرز پرگهر

طرح ملی ایران مرز پر گهر، با رویکرد تولید محتوا برای انتشار در سایت و چاپ کتاب، اهداف خود را دنبال می کند  به همین منظور، طی بازدیدی از شرکت ساخت و تجهیزات سپاهان به همراه فیلمبرداری و مصاحبه با معاون طرح ها و پروژه های ساخت، همچنین کارشناسان آن شرکت، تولید محتوایی در روز شنبه 16 اسفندماه 99 تهیه گردید.

 

در این محتوا که با توضیحات آقای مهندس سهیل مهابادی (معاون طرح ها و پروژه های ساخت)انجام شده است ایشان عنوان نمودند: شرکت مهندسی و ساخت تجهیزات سپاهان مپنا از سال 75 در استان اصفهان شروع به فعالیت کرده و یکی از شرکت‌های گروه مپنا محسوب می‌شود که هم‌گام با مأموریت گروه در بخش‌های مختلف طراحی ، تامین و نصب تجهیزات نیروگاهی  نفت، گاز و حمل و‌نقل کشور فعالیت می‌نماید. این شرکت با 600 نفر نیروی کار متخصص و توانمند، تأمین‌کننده‌ی مطمئن و برتر در زمینه‌ی طراحی و تأمین تجهیزات صنعتی محسوب می‌شود که هم راستا با توسعه‌ی فعالیت‌های گروه مپنا و همچنین نیازهای صنعتی کشور ، سبد محصولات خود را توسعه داده است.

استقرار دپارتمان تحقیق و توسعه  شرکت مهندسی و ساخت تجهیزات سپاهان مپنا در پارک علم و فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان علاوه بر تقویت زیرساخت‌های دانش‌بنیان، بستر مناسبی جهت توسعه ی ارتباطات صنعت و دانشگاه را فراهم آورده است. در همین ارتباط  شرکت مهندسی و ساخت تجهیزات سپاهان مپنا در سال1396 موفق به أخذ رتبه دانش‌بنیان گردید

 

 

برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد صنعتي اصفهان
شروع رویداد: 1399/12/13
پایان رویداد: 1399/12/13

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 100.28.227.63 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: پنجشنبه, 24 خرداد,1403