درباره مستند "سردار بارانی، روایت دانشجویی" با محوریت شناخت و تعامل بین نسلی

دومین رویداد ملی_دانشجویی 

بزرگداشت سیدالشهدای جبهه مقاومت  سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدشان

سازمان دانشجویان معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان گیلان با همکاری مرکز فرهنگی_دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی  

  

قسمت دوم: پدرانه های آسمانی

(خوانش بخشی از نامه‌ی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به فرزندشان)

 

«بسم الله الرحمن الرحیم»

آیا این آخرین سفر من است یا تقدیرم چیز دیگری است که هر چه باشد در رضایش راضی‌ام. در این سفر برای تو می نویسم تا در دلتنگی‌های بدون من یادگاری برایت باشد.

هر بار که _ســفر_ را آغاز می‌کنم احساس می کنم دیگر نمی بینمتان. بارها در طول مســیر چهره‌های پر از محبتتان را یکی یکی جلوی چشمانم مجسم کرده‌ام و بارها قطرات اشکی به یادتان ریخته‌ام. دلتنگتان شده‌ام، به خدا ســپردمتان.  دخترم من هرگز حاضر نیستم به خاطر شغل، مسئولیت، اصرار یا اجبار حتی یک لحظه شما را نگران کنم، چه برسد به حذف یا گریاندن شما.

 

من دیدم هرکس در این عالم راهی برای خود انتخاب کرده است. با خود اندیشیدم و چند موضوع را مرور کردم و از خود پرسیدم اولا طول این راه چقدر است انتهای آن‌ها کجاست، فرصت من چقدر است. و اساساً مقصد من چیست. دیدم من موقتم و همه موقت هستند. چند روزی می مانند و می روند.  من خدا را انتخاب کرده ام و راه او را.

 

 

اخبار
«بسم الله الرحمن الرحیم» آیا این آخرین سفر من است یا تقدیرم چیز دیگری است که هر چه باشد در رضایش راضی‌ام. در این سفر برای تو می نویسم تا در دلتنگی‌های بدون من یادگاری برایت باشد. هر بار که _ســفر_ را آغاز می‌کنم احساس می کنم دیگر نمی بینمتان. بارها در طول مســیر چهره‌های پر از محبتتان را یکی یکی جلوی چشمانم مجسم کرده‌ام و بارها قطرات اشکی به یادتان ریخته‌ام. دلتنگتان شده‌ام، به خدا ســپردمتان. دخترم من هرگز حاضر نیستم به خاطر شغل، مسئولیت، اصرار یا اجبار حتی یک لحظه شما را نگران کنم، چه برسد به حذف یا گریاندن شما. من دیدم هرکس در این عالم راهی برای خود انتخاب کرده است. با خود اندیشیدم و چند موضوع را مرور کردم و از خود پرسیدم اولا طول این راه چقدر است انتهای آن‌ها کجاست، فرصت من چقدر است. و اساساً مقصد من چیست. دیدم من موقتم و همه موقت هستند. چند روزی می مانند و می روند. من خدا را انتخاب کرده ام و راه او را.
دوشنبه, 13 دی,1400
برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد گيلان
شروع رویداد: 1400/10/13
پایان رویداد: 1400/10/13

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 3.238.121.7 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: پنجشنبه, 28 تیر,1403