درباره آنچه زبان نمیگوید (ریزحالت های صورت)

دگرگونی بدون مرز دنیای امروز که نتیجه پیشرفت علم و بالا رفتن سطح دانش بشر است ما را بدان سمت می برد که گاهی از ابزاری که ریشه در ناخوداگاه مان دارد برای درک هم و حصول نتیجه در خور،استفاده نماییم .ارتباط غیر کلامی با شناخت هفت احساس اصلی آدمیان و آگاهی از ریز حالت های چهره که در ضمیر ناخوداگاه افراد نقش می بندد و ظهور و بروز می نماید یکی از ابزارهای مذکور است.

این حوزه از علم و علوم نوین قطعا برای طیف(دسته)عظیمی از دانشجویان که آینده ساز نسلی متخصص و کارآمد خواهد بود به نظر ضروری می باشد تا در زیر گروه های پزشکی ،روانشناسی،حقوق،علوم تربیتی و... بکار بسته شود و از این طریق آگاهی بر حقیقت پنهان در پشت کلام انسان ها بدست آید و در کمک رسانی و تشخییص صحیح به مددمان آید.

به همین جهت ما از جناب آقای محسن عبداللهیان دارای گواهی‌نامه‌های تخصصی (expert level) سطح‌پیشرفته ( advance) در تشخیص ریز حالت های چهره از آمریکا (پرفسور "پال آکمن" Paul Ekman ) دعوت به عمل آوردیم.

لازم به ذکر است جناب سرهنگ کاراگاه بیدمشکی در خصوص سوابق همکاری ایشان با پلیس آگاهی مشهد اظهار داشتند اينجانب در پرونده‌های مختلف كه در حاشيه مصاحبه و بازجويی مظنونين و متهمين، استاد محترم جناب آقای عبداللهيان شاهد بودم كه پس از اطمينان از دروغ‌پردازی متهم يا راست‌گويی وی، همكاران ما را در جريان  موجب شناخت صحيح شخصيت صادقانه يا غيرصادقانه شخص متهم و تسهیل سير مراحل مصاحبه و بازجويی و همچنین ایجاد فضای مناسب قانونی، اخلاقی، انسانی، و پرهيز از هر گونه خشونت و بدرفتاری متأثر از روشهای ناصحيح را ایجاد می‌نمودند.

همچنین به جهت همکاری ایشان از نیمه دوم سال 92 با پلیس آگاهی مشهد،گواهی پژوهشی از طرف رییس دفتر تحقیقات کاربردی  فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی سرهنگ هادی ربانی در خصوص نرم افزار شرح صورت و کتاب تالیفی ایشان اهدا گردید .

به همین منظور سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی مشهد تصمیم به برگزاری دو جلسه  نود دقیقه ای با حضور جناب عبداللهیان در بستر اسکای روم و ایجاد زمینه شناخت و آشنایی دانشجویان با این علم تخصصی و کاربردی را فراهم کنند.

اخبار
تیزر تبلیغاتی
دوشنبه, 07 تیر,1400
برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد خراسان رضوی
شروع رویداد: 1400/4/12
پایان رویداد: 1400/4/15

QRCode رویداد
نظر شما در خصوص رویداد
تماس با ما

شماره تماس دفتر مرکزی سازمان دانش‌جویان جهادددانشگاهی خراسان‌رضوی : 

051-31997333

آدرس : 

بزرگراه آزادی ،  پردیس دانشگاه فردوسی ، ساختمان معاونت فرهنگی‌جهاددانشگاهی مرکزی 

ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.223.39.67 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: پنجشنبه, 03 خرداد,1403