درباره پویش «قلک آبی»

سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی با هدف کمک به آب رسانی در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان پویش دانشجویی قلک آبی را راهاندازی کرد.

در این پویش دانشجویی، کمکهای خیرین، به ویژه خیرین دانشگاهی، دانشجویان، و اعضای جهاد دانشگاهی با هدف خرید مخازن آب و اهدای آن به روستاهای محروم و نیازمند استان سیستان و بلوچستان جمعآوری و مخازن خریداریشده به خانوادهها و روستاها اهدا خواهد شد.

 هزینه جمع آوری شده توسط این کمپین به وسیله شعبه استان سیستان و بلوچستان سازمان دانشجویان صرف خرید تانکر خواهد شد و به مناطق روستایی فاقد آب آشامیدنی تحویل داده خواهد شد.

دانشجویان و خیرین محترم می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۰۱۱۳۸۸۴۳۰۸۰۰۷ یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۳۴۵۷۲۶ نزد بانک ملی، به نام سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی واریز کنند.

 

 

برگزارکننده: سازمان دانشجويان
شروع رویداد: 1400/5/1
پایان رویداد: 1400/6/31

QRCode رویداد
نظر شما در خصوص رویداد
تماس با ما
  • نشانی: تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخر رازی، خیابان شهدای ژاندارمری، ساختمان شماره ۲ جهاد دانشگاهی، طبقه اول، سازمان دانشجویان، دبیرخانه رویداد بازی‌دانان

  • تلفن دبیرخانه: 66978000-021

ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
نظرات کاربران در خصوص رویداد
حسین مظفری - 1400/05/24
سلام برحسین (ع)ویاران باوفایش در شرایط کنونی کمپین قلک آبی یکی از کارهای بسیار خوب انسان دوستانه وخداپسندانه است از خدای مهربان توفیق همگان را برای خدمت به مردم آرزومندم
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.200.194.255 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: پنجشنبه, 28 تیر,1403