درباره پویش علمی -دانشجویی" راهت ادامه دارد..."

با هدف تلاش علمی مشترک دانشجویان ایران برای ادامه راه شهدای هسته ای کشور به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان گیلان با همراهی و حمایت شایسته سازمان دانشجویان و سازمان انتشارات جهاددانشگاهی کشور برای نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1399 برگزار می گردد.

اطلاع رسانی رسمی این پویش در تاریخ 20 فروردین ماه 1400روز ملی فناوری هسته ای  آغاز می شود.

هدف اصلی این پویش که در فضای مجازی راه اندازی خواهد شد افزایش سطح آگاهی عمومی نسبت به دانش هسته ای و استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای با نشر مطالب مرتبط علمی کارآمد و به روز است که در قالب های متنوع ، توسط کمیته دانشجویی این پویش تهیه و منتشر خواهد شد. 

ترجمه یکی از کتاب های جامع در حوزه دزیمتری داخلی پزشکی هسته ای با استفاده از پتانسیل های دانشجویی سراسر کشور و در راستای امور علمی تحصیلی به عنوان یک مرجع اصلی در جامعه دانشگاهی، از برنامه های این پویش می باشد.

دانشجویان علاقه مند متخصص و توانمند با تماس با دبیرخانه پویش به شماره (09192624699) قسمت های تعیین شده این کتاب را ترجمه و ارسال می نمایند، پس از ارزیابی و جمع بندی نهایی توسط شورای علمی  با ذکر نام تمامی افراد سهیم در این طرح، کتاب ترجمه شده به چاپ رسیده و به روح شهدای هسته ای و خانواده های ایشان تقدیم می شود.

اخبار
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی گیلان، از راه اندازی پویش علمی ـ دانشجویی «راهت ادامه دارد» با محوریت شهدای علمی و هسته ای کشور خبر داد و گفت: افزایش سطح آگاهی عمومی نسبت به دانش هسته ای از اهداف پویش «راهت ادامه دارد» است.
پنجشنبه, 26 فروردین,1400
برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد گيلان
شروع رویداد: 1400/1/21
پایان رویداد: 1400/2/21

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 3.239.95.36 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: جمعه, 04 خرداد,1403