درباره ایران مرز پر گهر "پگاه دوستدار طبیعت در ۲۲ مهرماه ۱۴۰۰ روز جهانی استاندارد"

سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان گیلان در راستای شناخت توانمندی‌های صنعتی،اقتصادی استان گیلان،  در قالب طرح ملی *ایران مرز پرگهر* باهدف تقویت روحیه خودباوری و تحقق شعار (ما می توانیم) با همراهی جمعی از دانشجویان عضو این سازمان از *شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان* بازدید کرد.
شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان، پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و پیرو سیاست گذاری های جهاد سازندگی که تامین شیر خام و قطع وابستگی به خارج، جزء الویت‌های اساسی قرار گرفت؛ در خردادماه ۱۳۶۷ با دریافت ۱۱تن شیرخام در روز راه اندازی وشروع به تولیدمحصولات لبنی کرد.
 در پیش تولید اولین مستند *ایران مرز پرگهر*  در گیلان به سراغ جناب آقای موسی اسماعیل زاده رفتیم که با مدرک دکتری مدیریت عالی کسب و کار و از پس سالها سابقه اجرایی و مدیریتی؛ از سال ۱۳۹۷ مدیرعامل و نائب رئیس هیئت‌مدیره شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان است.
چرا شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان...
سرکار خانم مهناز جعفریان مدیرکل محترم استاندارد گیلان در بازدید میدانی از شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان در ۱۷ مهرماه ۱۴۰۰ گفته است:
شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان با تولیدات کمی و کیفی در تامین اساسی‌ترین نیاز غذایی و رونق اقتصاد استان، نقش آفرینی می‌کند.
برخی از افتخارات...
شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان، به‌ عنوان واحد صنعتی نمونه استانی  در سال ۱۳۹۹ برگزیده و لوح تقدیر و تندیس دریافت کرده است.
شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان، در راستای استقرار مدل تعالی منابع انسانی و برای اولین بار در شرکت‌های تابعه صنایع شیر ایران، موفق به دریافت
گواهینامه  کشوری جایزه تعالی منابع انسانی در دی ماه ۱۳۹۹ شده است.
شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان، در راستای توسعه و ارتقاء پیشرفت های اقتصادی، تلاش های صادقانه و نقش آفرینی  ارزشمند در جهت کارآفرینی و توجه به مدیریت منابع انسانی موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه استان در اردیبهشت ۱۴۰۰شده است.
شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان، در راستای مشتری مداری و تولید محصولات سلامت محور و با کیفیت و همچنین رعایت الزامات ایمنی مواد غذایی به‌ عنوان واحد غذا نمونه کشوری، در روز جهانی ایمنی غذایی ۱۴۰۰ انتخاب شده است.
شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان، در راستای سیاست‌های صنایع شیر ایران مبنی بر توسعه بازار و حفظ سلامت بیشتر مصرف کنندگان، پنیر تازه UF غنی شده با ویتامین D۳ را در شهریور ماه ۱۴۰۰ تولید و به بازار عرضه کرده است.

اخبار
درباره پگاه دوستدار طبیعت در ۲۲ مهرماه ۱۴۰۰ روز جهانی استاندارد
جمعه, 23 مهر,1400
برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد گيلان
شروع رویداد: 1400/7/23
پایان رویداد: 1400/7/23

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.211.26.178 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: پنجشنبه, 31 خرداد,1403