درباره راه اندازی کانون ادبی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی، علیرضا دارابی مدیر اجرایی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان مرکزی در دیدار با مسئولین مجموعه فرهنگی هنری شهد شهود، گفت: سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان یکی از سازمان های وابسته به معاونت فرهنگی می باشد که با توجه به پتانسیل های بالای دانشجویی در سطح استان مرکزی آماده همکاری و تعامل در اجرای برنامه های فرهنگی، هنری، آموزشی، ادبی و ... با مجموعه فرهنگی هنری شهد شهود می باشد.

وی هدف از تاسیس سازمان دانشجویان را  ایجاد زمینه برای کشف، شکوفایی، و اعتلای استعدادهای اجتماعی، سیاسی، هنری، علمی و فرهنگی دانشجویان و ارتقای همکاری و مشارکت آنان عنوان کرد.

سیدمحمد سجادی مسئول مجموعه فرهنگی شهد شهود نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از آشنایی با سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان، اظهارکرد: این مجموعه با هدف اجرای برنامه های فرهنگی، هنری، مذهبی، اجتماعی و سیاسی با محوریت شهدا به مدت یک سال فعالیت می نماید و امید است با همکاری سازمان دانشجویان بتواند فعالیت های این مجموعه را در سطح استان گسترش دهد.

شایان ذکر است؛ در حاشیه این دیدار مقرر شد کانون ادبی و هنری سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی با دبیری سیدمحمدجواد سجادی دانشجوی دانشگاه پیام نور اراک و یکی از شاعران آیینی و به نام استان مرکزی راه اندازی شود.

 

برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد مركزي
شروع رویداد: 1401/2/17
پایان رویداد: 1401/2/17

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 - All rights reserved.