درباره جشنواره محتوا و مفاهیم قران کریم (نسیم انس)

جشنواره قرآنی نسیم انس دردانشگاه خوارزمی آغاز شد

جشنواره محتوا و مفاهيم قرآن کريم «نسيم انس» به همت ستاد دهه فجر و با مشاركت دانشجويان و کارکنان و فرزندان کارکنان دانشگاه خوارزمی در این استان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان البرز: طبق روال همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و آغاز برنامه‌های گرامیداشت دهه مبارک فجر، جشنواره قرآنی «نسیم انس» با محوریت آشنایی با محتوا و مفاهیم سوره‌های قرآن کریم و با هدف ایجاد فضای قرآنی در سطح دانشگاه، بهره‌گیری از مفاهیم انسان‌ساز قرآن کریم و تأمّل و تدبّر در این کتاب آسمانی در میان دانشجویان وکارکنان و فرزندان کارکنان دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود.

بخش آشنایی با محتوا و مفاهیم سوره‌های قرآن کریم،  ویژه‌ی دانشجویان و کارکنان  و فرزندان کارکنان (دوره دوم متوسطه) دانشگاه خوارزمی به صورت کتبی و حضوری است که شرکت کنندگان با مطالعه سوره‌های فجر و بلد برگرفته از تفسیر آیت الله مکارم شیرازی است می‌توانند با مشارکت در این بخش، سطح اطلاعات خود را بسنجند.

علاقه‌مندان حضور در این بخش از جشنواره حداکثر تا بیست و پنجم بهمن‌ماه فرصت دارند جهت ثبت نام  به دفتر معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واقع در طبقه همکف ساختمان اداری دانشگاه خوارزمی مراجعه نمایند لازم به یادآوری است زمان برگزاری بخش کتبی 27 بهمن ماه است.

بخش دوم جشنواره نسیم انس شامل حفظ آیات قرآن کریم ویژه‌ی فرزندان کارکنان در مقطع پایه اول تا نهم است که به صورت حضوری در تاریخ 27 بهمن ماه برگزار می‌شود. دانش آموزان پایه اول تا ششم ابتدایی با تسلط و حفظ  دوازده سوره آخر قرآن کریم و دانش آموزان پایه هفتم تا نهم ابتدایی، با حفظ سوره‌های بلد، فجر و شمس می‌توانند در مسابقات شرکت نمایند.

علاقمندان می‌توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس  09388124028و 34505151 تماس حاصل نمایند.

برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد البرز
شروع رویداد: 1399/11/16
پایان رویداد: 1399/11/27

QRCode رویداد
نظر شما در خصوص رویداد
تماس با ما

علاقمندان می‌توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس  09388124028و 34505151 تماس حاصل نمایند.

ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.200.140.218 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: چهار شنبه, 27 تیر,1403