درباره یک کار خوب،یک رد پا خوب "پویش دانشجویی (نذر نفس)"

کانون مهربانان سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان گیلان  باهمراهی خیریه جمعیت هلال احمراستان گیلان با هدف تامین و اهدای کپسول اکسیژن و مانومتر به افراد نیازمند درمان کرونا اقدام به راه اندازی پویش(نذر نفس)کرده است.

 

از آنجا که مهم‌ترین نیاز بیماران کرونایی تجهیزات مرتبط با اکسیژن مانند کپسول، مانومتر، اکسیژن‌ساز و پالس‌اکسیمتر است؛ پویش«نذر نفس» در استانهای مختلف در حال برگزاری است.

 کانون مهربانان سازمان دانشجویان استان گیلان  نیز در راستای مسوولیت اجتماعی خود و پیرو تفاهم نامه امضا شده در کنار معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان به پویش «نذر نفس» پیوست.

 خیرین و ارادتمندان حسینی استان می‌توانند با اهدای کمک‌های نقدی در تامین هزینه‌های تهیه دستگاه اکسیژن ساز و کپسول اکسیژن مشارکت کنند.

پویشی که می تواند بخشی از نذورات محرم ۱۴۰۰ را به جای قرار گرفتن در ظرف‌های غذا و روی سفره‌ها، به تجهیزات اکسیژن  رسانی و نجات زندگی بیماران هدایت کند.

خرید کپسول در اولویت است و پس از آن، مانومتر و پالس‌اکسیمتر تهیه می‌شود.

مانومتر وسیله‌ای است که روی کپسول اکسیژن نصب می‌شود تا اکسیژن را به ماسک بیمار برساند. به همین دلیل اهمیت بسیار زیادی دارد.

پالس‌اکسیمتر هم دستگاه کوچکی است که برای سنجش میزان اکسیژن خون روی انگشت بیمار قرار می‌گیرد.

 

در شرایط عادی اطعام به عنوان نذری پسندیده و ارزشمند است. اما شرایط به گونه‌ای است که باید اولویت‌ها را در نظر بگیریم. با هزینه یک نوبت اطعام معمولی می‌توان یک نیاز ضروری را تأمین کرد و انسانی را از مرگ نجات داد. ضرورتی که شاید روزی مورد استفاده خودمان و اطرافیان‌مان قرار بگیرد

واریز شماره کارت ملت ۶۱۰۴۳۳۷۵۲۳۳۵۷۰۸۳

کدشبا IR

۱۸۰۱۲۰۰۲۰۰۰۰۰۴۹۷۸۶۴۸۰۳۲

 درج شناسه واریز ۲۸۰۰۰۸۰۷۱۴۲ الزامی می باشد.

بنام خیرین جمعیت هلال احمر استان گیلان

 #حسینیه_مجازی_دانشجویان_ایران

برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد گيلان
شروع رویداد: 1400/5/27
پایان رویداد: 1400/6/31

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.220.62.183 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: جمعه, 11 اسفند,1402