درباره مسابقه دفاع سه دقیقه ای

 

نفرات برتر مسابقه دفاع سه دقیقه ای از پایان نامه در دانشگاه صنعتی اصفهان معرفی شدند.

 

مهندس پایداری معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان با اشاره به برگزاری برخط این دوره از مسابقه دفاع سه دقیقه ای از پایان نامه بدلیل شرایط کرونا گفت از سال 95 این مسابقات توسط سازمان انتشارات جهاددانشگاهی آغاز شده و تا کنون شاهد برگزاری شش دوره از این مسابقات بوده ایم.

 

در این برنامه هدف شناساندن و ارائه پایان نامه های دانشگاهی در مدت کوتاه جهت سرمایه گذاری و تجاری سازی آن می باشد که صاحبان سرمایه بتوانند با اندک زمان کوتاهی تمایل پیدا کنند که پایان نامه ها و تحقیقات علمی دانشگاهی را جهت سرمایه گذاری بررسی نمایند.

 

مهندس پایداری همچنین با اشاره به حضور تعداد 18 نفر فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در این دوره از مسابقات اظهار امیدواری کرد که این قبیل برنامه ها بتواند کمکی هر چند کوچک به پیوند بین دانشگاه، صنعت و سرمایه گذاری نماید. گفتنی است در این دوره از مسابقات خانم  پریسا حیدری با عنوان پایان نامه ساخت و ارزیابی خواص هیدروژن کامپوزیتی پلی بتا امینو استر به عنوان نفر اول، آقای روح الله میرزایی با عنوان پایان نامه تبادل کلید دیفی -هلمن براساس آیزوجنی بین خم های بیضوی ابر منفرد  به عنوان نفر دوم خانم عظیمه نجفی پور با عنوان پایان نامه بررسی جمعیت NAM حاصل از تلاقی جو اهلی در شرایط تنش خشکی به عنوان نفر سوم  معرفی شدند.

 

برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد صنعتي اصفهان
شروع رویداد: 1400/12/4
پایان رویداد: 1400/12/4

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.200.140.218 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: چهار شنبه, 27 تیر,1403