درباره میراث فرهنگی، سرمایه ملی

ایران به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی، به عنوان کشوری که با فرهنگ دیرین، در شکل گیری تمدن های جهانی دخیل بوده، میراث فرهنگی گسترده ای دارد. آثار به جا مانده از گذشتگان ما همواره زینت بخش موزه های جهان بوده است.

 

✳️به مناسبت روز میراث فرهنگی کانون مفاخر سازمان دانشجویان معاونت جهاد دانشگاهی استان گیلان با همکاری شهرداری بندرانزلی  یکی از آثار استان گیلان را که در شهرستان بندرانزلی واقع شده است معرفی می‌نماید.

 

✅مناره یا برج ساعت 

 

 در نزدیکی موج شکن شهر ساحلی انزلی در زمینه آبی آسمان، مناره یا برج سپیدی بر آسمان قد کشیده که شاید بتوان آن را مناسبترین نماد برای این شهر دانست. این مناره زیبا با هدف راهنمایی کشتی هایی که از آن سوی آبها به انزلی می آمدند ساخته شده بود که بعدها با تغییر کاربری به صورت برج ساعت درآمد.

 

 

عضویت در سازمان دانشجویان

🌐studentcity.ir

 

راه های ارتباط با ما

 

🌐roytab.ir

@guilanfjd

اخبار
بازدید علمی فرهنگی دبیر و اعضا فعال کانون مفاخر سازمان دانشجویان معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان گیلان از موزه رشت و مناره انزلی در روز جهانی موزه و میراث فرهنگی*
سه شنبه, 28 اردیبهشت,1400
به مناسبت روز میراث فرهنگی کانون مفاخر سازمان دانشجویان معاونت جهاد دانشگاهی استان گیلان با همکاری شهرداری بندرانزلی یکی از آثار استان گیلان را که در شهرستان بندرانزلی واقع شده است معرفی می‌نماید.
سه شنبه, 28 اردیبهشت,1400
برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد گيلان
شروع رویداد: 1400/2/28
پایان رویداد: 1400/2/28

QRCode رویداد
نظر شما در خصوص رویداد
تماس با ما

🌐roytab.ir

@guilanfjd

01333362273

ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 100.28.2.72 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: شنبه, 26 خرداد,1403