درباره طرح «مشکوة» حفظ تلفنی قرآن

 فراخوانی که در سال ۱۳۹۷ در خصوص ثبت‌نام از نابینایان و کم‌توانان جسمی ـ حرکتی انجام داد، توانست طی هشت ترم دو و نیم‌ماهه، تعداد ۱۰۰ نفر از این عزیزان را با حضور هفت نفر از اساتید شناخته‌شده حفظ، تحت آموزش‌های خود قرار دهد.

سازمان قرآنی دانشگاهیان در موقعیت‌های مختلف تلاش کرده است بخشی از فعالیت‌های خود را منطبق بر مسئولیت‌های اجتماعی و جدا از رسالت‌های سازمان تعریف کند. برهمین اساس و با توجه به استقبال و انگیزه‌ای که فراگیران این طرح در طول هشت ترم گذشته از خود نشان دادند، تصمیم گرفته شد طرح ملی حفظ تلفنی قرآن کریم «مشکوة» را با فراگیران جدید در دی‌ماه سال جاری برگزار کنیم.

بر همین اساس فراخوان ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در این طرح همزمان با آغاز ماه ربیع‌الاول منتشر شد و علاقه‌مندان تا روز ۲۰ آذر سال جاری، که مقارن با ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار است، مهلت دارند با مراجعه به سایت http://meshkat.isqa.ir/ فرم ثبت‌نام را تکمیل کنند.

این طرح برای استفاده آسان‌تر کم‌توانان جسمی - حرکتی و نابینایان از خدمات آموزشی به صورت غیر حضوری(تلفنی) برگزار می‌شود و از جمله اهداف آن می‌توان به کمک به تحقق مطالبه مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن در کشور، ایجاد شرایط مناسب برای تبلیغ، ترویج و حفظ قرآن، ارتقای سطح علمی کم‌توانان جسمی - حرکتی و ایجاد رغبت و رقابت سالم و سازنده برای تحقق اهداف پیش‌بینی‌شده اشاره کرد.

 

برگزارکننده: سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور
شروع رویداد: 1400/7/16
پایان رویداد: 1400/9/20

QRCode رویداد
نظر شما در خصوص رویداد
تماس با ما

۶۶۴۰۲۸۸۲، ۶۶۹۷۰۷۷۵ و ۶۷۶۱۲۳۳۷

ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 100.28.227.63 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: پنجشنبه, 24 خرداد,1403