درباره نهمین نکوداشت «اسوه های صبر و مقاومت» (ماندگاران صبور)

به مناسبت سالروز شهادت حضرت ام البنین(س)  معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان با همکاری کمیته زنان و دفاع مقدس استان گیلان، برنامه تکریم  مادران و همسران معظم شهدا و جانبازان استان گیلان با عنوان ماندگاران صبور(نهمین نکوداشت اسوه های صبر و مقاومت)  را در تاریخ 26 دی 1400 برگزار می کند.

اخبار
به مناسبت سالروز شهادت حضرت ام البنین(س) معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان با همکاری کمیته زنان و دفاع مقدس استان گیلان، برنامه تکریم مادران و همسران معظم شهدا و جانبازان استان گیلان با عنوان ماندگاران صبور(نهمین نکوداشت اسوه های صبر و مقاومت) را در تاریخ 26 دی 1400 برگزار می کند.
سه شنبه, 05 بهمن,1400
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان گیلان ۴ سال متوالی «رویداد ماندگاران صبور » را با نظارت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و همکاری مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی برگزار کرده و امسال موفق به برگزاری این برنامه ذیل کمیته زنان و دفاع مقدس استان گیلان با عنوان نهمین نکوداشت اسوه های صبر و مقاومت (ماندگاران صبور ) با همکاری جمعی از نهادهای فرهنگی، دانشگاهی استان با هدف تقدیر از ۴۱ مادر و همسر شهید و ایثارگر به مناسبت چهل ویکمین سالگرد دفاع مقدس شده است. ماندگاران صبور در سالروز وفات حضرت ام البنین سلام الله علیها و تکریم از مقام مادران و همسران معظم شهدا در روز 26 دی ماه برگزار گردید.
دوشنبه, 27 دی,1400
ماندگاران صبور
یکشنبه, 26 دی,1400
برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد گيلان
شروع رویداد: 1400/10/26
پایان رویداد: 1400/10/26

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.