درباره وبینار تخصصی کارآفرینی با موضوع کسب و کارهای مجازی و اینترنتی

وبینار«کارآفرینی و کسب و کارهای اینترنتی و مجازی» در جهاددانشگاهی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد، عبدالرسول قلی‌پور، مدرس کارآفرینی روز گذشته،6 دی ماه در وبینار تخصصی«کارآفرینی و کسب و کارهای اینترنتی و مجازی»، اظهار کرد: محدویت زمانی برای کسب و کارهای اینترنتی وجود ندارد و می‌توانیم در هر زمان اقدام به خرید بکنیم.
وی با تاکید بر مزایای کسب و کار اینترنتی، افزود: نیاز به سرمایه بسیار کم، کار کمتر، ریسک پایین تر و نداشتن محدودیت زمانی از مزایای کار اینترنتی است.
این مدرس کارآفرینی تاکید کرد: برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیاز به سیستم و تجهیزات اداری نیست و با استفاده از تلفن هوشنمد می‌توان کسب و کار اینترنتی درست کرد.
قلی‌پور بیان کرد: کسب درآمد جهانی از تجارت الکترونیک در سال گذشته ۱۴۰۰میلیارد دلار بوده و این موضوع روند صعودی داشته است.
وی با تاکید بر اینکه کسب و کارهای سنتی قابل مقایسه با کسب و کارهای الکترونیک نیست، تصریح کرد: برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید سطح دامنه اینترنتی داشته باشیم، هر سطح اینترنتی یک اسم منحصر به فرد خود را دارد مانند گوگل، یاهو و...
این مدرس کارآفرینی ابراز کرد: انواع کسب و کارهای اینترنتی در کشور ما متنوع است، تبلیغات اینترنتی، ارائه خدمات تخصصی به دیگران، ایجاد امپراطوری اطلاعات، اخبار و آموزش تهیه و ارائه نرم افزارهای مختلف و ایجاد شبکه های واسطه گری از جمله اینهاست.
قلی‌پور یادآور شد: نشست و برخواست با افراد موفق، زمان بندی درست و تصمیم گیری باعث موفقیت در کسب و کار اینترنتی می‌شود

برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد كهكيلويه و بويراحمد
شروع رویداد: 1399/10/6
پایان رویداد: 1399/10/6

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 100.28.2.72 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: شنبه, 26 خرداد,1403