درباره نخستین جشنواره کتابخوانی ویژه فرزندان جهادگران دانشگاهی

نخستین دوره مسابقات کتابخوانی ویژه فرزندان جهادگر جهاددانشگاهی همزمان با تأسیس باشگاه کتابخوانی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی و هفته کتاب برگزار می شود.
باشگاه کتابخوانی فرزندان جهادگر، کانون و بستری است برای ترویج فرهنگ کتابخوانی در میان اعضای خانواده بزرگ جهاددانشگاهی و از این رو، می تواند زمینه ساز علاقمندی بیش از بیش آنها به مطالعه باشد.
این کانون با نظارت و حمایت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی کار خود را با توزیع  300 جلد کتاب بین فرزندان جهادگران و برگزاری نخستین دوره این مسابقات آغاز می کند.
در مرحله نخست، 12 عنوان کتاب در این رویداد، متناسب با مقاطع تحصیلی دانش آموزان و سطح علمی ایشان، انتخاب شد و سپس کتابهای مذکور در تمامی واحدهای جهاددانشگاهی در سراسر کشور توزیع شد. شایان ذکر است که در این دوره از مسابقات که از 10 آذرماه سال جاری تا 22 بهمن ماه برگزار می شود، پیش بینی می شود که حدود 300 نفر از فرزندان جهادگران جهاددانشگاهی شرکت خواهند کرد.
دانش آموزان برای شرکت در این مسابقه می توانند به آدرسwww.isba.ir مراجعه نمایند. این مسابقات در دو بخش برگزار می شود؛ در بخش نخست، دانش آموزان می توانند هر روز به سوالات عمومی کتابخوانی پاسخ دهند. همچنین می توانند جهت افزایش امتیاز خود خلاصه داستان کتابهای معرفی شده در مسابقه را از میان کتابهای موجود در قالب یک یادداشت (حداکثر 1500 کلمه) نوشته و امتیاز خود را افزایش دهند.
دانش آموزان در بخش دوم می توانند خلاصه کتاب خود را به صورت فیلم کوتاه (حداکثر سه دقیقه) از طریق سایت WWW.ISBA.IR بارگذاری کنند و یا از طریق تلگرام به آدرس  @ISBA_IR به نام سازمان انتشارات جهاددانشگاهی ارسال کنند.
همچنین دانش آموزان می توانند با وارد نمودن کد برچسب مندرج در پشت جلد کتاب از مزایا و جوایز ویژه ای برخوردار شوند.
گفتنی است جوایز  نفر اول 500000 تومان ، نفر دوم300000 تومان  ونفر سوم200000 تومان پیش بینی شده است.
در اجرای این مسابقه، استارپ آپ کتاب پلاس با سازمان انتشارات جهاددانشگاهی همکاری می نمایند.

اخبار
نخستین دوره مسابقات کتابخوانی ویژه فرزندان جهادگر جهاددانشگاهی همزمان با تأسیس باشگاه کتابخوانی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی و هفته کتاب برگزار می شود.
شنبه, 09 آذر,1398
برگزارکننده: سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاد دانشگاهی
شروع رویداد: 1398/9/7
پایان رویداد: 1398/11/22

QRCode رویداد
نظر شما در خصوص رویداد
تماس با ما


آدرس سازمان: تهران خيابان انقلاب خيابان فخررازی خيابان شهدای ژاندارمری پلاک 72  تلفن:66952948-021

ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.221.73.157 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: شنبه, 26 خرداد,1403