درباره افتتاح کتابفروشی16

آیین رونمایی از پروتال جامع فروش کتاب و افتتاح کتابفروشی ۱۶ جهاد دانشگاهی استان کرمان و دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران به مناسبت ۱۴ تیر‌ماه، روز قلم و همزمان با سالروز تأسیس سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان کرمان، برگزار شد.

این آیین با حضور رییس جهاد دانشگاهی استان کرمان، معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان، معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه کرمان، رابط نهاد رهبری در دانشگاه علمی کاربردی و معاونان و مدیران جهاد دانشگاهی استان کرمان به صورت ویدئو کنفرانس و ارتباط مستقیم با جهاددانشگاهی کشور برگزار شد.

مهدی بازمانده، رئیس جهاد دانشگاهی استان کرمان در جریان افتتاح کتابفروشی ۱۶ کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان بیان کرد: مرکز انتشارات جهاد دانشگاهی استان کرمان فعالیت خود را از سال ۶۲ با چاپ کتاب‌های مختلف آغاز کرده است و تا کنون بیش از ۲۰۰ عنوان کتاب در حوزه‌های مختلف توسط انتشارات جهاد دانشگاهی استان کرمان چاپ شده است.

وی با بیان اینکه ۳۲ درصد انتشارات جهاددانشگاهی استان کرمان با موضوعات تکنولوژی است؛ گفت: استان کرمان بهشت معادن است و جهاد دانشگاهی استان کرمان با اهتمام به این موضوع رویکرد خود را توجه به مباحث صنعتی و معدنی قرار داده است و یکی از اقدامات مد نظر نیز چاپ و نشر کتاب با این موضوع به صورت کاملاً تخصصی است.

بازمانده با بیان فعالیت‌های مرکز انتشارات جهاد دانشگاهی استان کرمان در زمینه چاپ کتاب در سرفصل‌ها و موضوعات مختلف، گفت: مرکز انتشارات جهاد دانشگاهی برای تشویق و ترغیب اعضای هیئت علمی برای چاپ کتاب، اقدامات متنوعی همچون حمایت از طرح‌های پژوهشی و پایان نامه‌های دانشجویی، برگزاری میزگردهای نقد و بررسی کتب چاپ شده و ... انجام می‌دهد.

یادآور می‌شود، رونمایی از ۱۶ عنوان کتاب که اخیراً از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی استان چاپ شده است، از دیگر برنامه‌هایی بود که در آیین افتتاح کتابفروشی ۱۶ در کرمان انجام گرفت.

برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد كرمان
شروع رویداد: 1400/4/14
پایان رویداد: 1400/4/18

QRCode رویداد
نظر شما در خصوص رویداد
تماس با ما
ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
نظرات کاربران در خصوص رویداد
فاطمه فدایی - 1401/08/22
تبریک.موفق باشید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 3.238.121.7 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: پنجشنبه, 28 تیر,1403