درباره جهاد روایت و تبیین

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان، این برنامه با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر روح الله شاطری، دبیر شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، حجت الاسلام و المسلمین سعید صلح میرزایی، مدیر دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه‌ای در قم و نویسنده کتاب «جهاد تبیین» و دکتر عباس سلیمی نمین  برگزار خواهد شد.
گفتنی است در این نشست از نشان دبیرخانه دانشجویی «جهاد روایت و تبیین» و همچنین سایت آن، با حضور میهمانان این برنامه، دکتر جمال رحیمیان، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی و دکتر رضا فریدزاده، سرپرست سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی رونمایی خواهد شد.
این دبیرخانه در نظر دارد دستاوردهای انقلاب اسلامی و وقایع مرتبط با آن را در حوزه‌های مختلف از طریق گفتگو، نشست و همایش با حضور شخصیت‌های ملی و اساتید حوزه انقلاب اسلامی و همچنین استفاده موضوع‌محور از منابع مرتبط با وقایع انقلاب اسلامی با مشارکت دانشجویان سراسر کشور تبیین و روایت نماید.
علاقه‌مندان می‌توانند به‌صورت حضوری با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و یا از طریق صفحه رسمی مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی به آدرس instagram.com/sccir1383 و یا از طریق سایت رویتاب www.roytab.ir در این نشست شرکت کنند.
 

برگزارکننده: سازمان دانشجويان
شروع رویداد: 1400/11/24
پایان رویداد: 1400/11/28

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 3.238.121.7 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: پنجشنبه, 28 تیر,1403