درباره چهارمین دوره مسابقات کتابخوانی «هشت بهشت» ویژه دانشجویان سراسر کشور

چهارمین دوره مسابقات مجازی و دانشجویی کتابخوانی هشت بهشت با کتاب «ناقوس‌ها به صدا درمی‌آیند» آغاز شد.

به گزارش ایسنا، معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران یک رمان «مذهبی – اجتماعی»، درباره دلدادگی یک کشیش مسیحی روس به حضرت علی(ع) را برای نخستین مسابقه از چهارمین دوره از مسابقات دانشجویی «هشت بهشت» انتخاب کرده است.

«ناقوس‌ها به صدا درمی‌آیند»، داستان دلدادگی یک کشیش مسیحی است که در مسکو زندگی می‌کند. او کتاب‌ها و آثار خطی و قدیمی بسیاری دارد و به این کار عشق می‌ورزد. وقتی یک نسخه قدیمی از مردی تاجیک به دست او می‌رسد، علاقه‌مند می‌شود که کتاب را از او بخرد، اما مرد تاجیک به دست کسانی که دنبال این کتاب ارزشمند هستند، کشته می‌شود و از اینجا به بعد، کشیش روسی پا در مسیری می‌گذارد که به شناخت امام متقین، امیرالمؤمنین، علی(ع) منتهی می‌شود.

دانشجویان علاقه‌مند کتابخوانی می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی Bookrc.ir روز جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه از ساعت ۹ تا ۲۴ در این مسابقه کتابخوانی به‌صورت برخط شرکت و با یکدیگر رقابت کنند.

نسخه الکترونیکی کتاب «ناقوس‌ها به صدا درمی‌آیند» نوشته ابراهیم حسن بیگی، در بن‌سازه (پلتفرم) طاقچه موجود است. ثبت‌نام در سایت، برای شرکت در مسابقه الزامیست. به دانشجویان برگزیده این دوره از مسابقات جوایز ۵ میلیون ریالی اهدا می‌شود.

برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد تهران
شروع رویداد: 1402/2/6
پایان رویداد: 1402/2/31

QRCode رویداد
نظر شما در خصوص رویداد
تماس با ما
ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
نظرات کاربران در خصوص رویداد
علی تابع - 1402/02/06
لینک مستقیم آزمون لطفا
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 - All rights reserved.