درباره جلسه هم اندیشی سازمان دانشجویان واحد صنعتی اصفهان

 

 

       جلسه هم اندیشی سازمان دانشجویان واحد صنعتی اصفهان و تشکلهای دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان 

         برگزار شد.

 

جلسه هم اندیشی مسئول سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان با نماینده تشکلهای دانشجویی در روز شنبه مورخ 25/10/1400 برگزار گردید.

 

در این جلسه که به منظور بحث و تبادل نظر پیرامون برنامه های فرهنگی سازمان دانشجویان با حضور مسئول سازمان دانشجویان، مدیر دفتر مطالعات واحد صنعتی اصفهان  و نماینده تشکلهای دانشجویی از دانشگاه برگزار گردید،  ابتدا دکتر غلامرضا قجاوند مدیر گروه نیازسنجی و مطالعات فرهنگی واحد  نکاتی پیرامون برنامه های فرهنگی مورد نیاز دانشجویی را بیان نمودند.

 

دکتر قجاوند، با اشاره به تک بعدی بودن آموزشها در ساختار آموزش و پرورش و آموزش عالی کشور گفت: متاسفانه مدارس و دانشگاههای کشور ما به آموزشهای صرفاً درسی و تخصصی اکتفا کرده اند و لذا بعد آموزشهای مهارتهای زندگی و مهارتهای اجتماعی و فرهنگی مغفول مانده است.

 

ایشان حضور و فعالیت در تشکل ها و کانون های دانشجویی را به عنوان فرصتی بسیار مغتنم دانست که به رفع معضل آموزشهای تک بعدی در دانشگاه و فراگیری مهارتهای لازم برای زندگی مانند مشارکت و همکاری، کار تیمی، ارتباطات، تصمیم گیری، حل مسئله و ...کمک بسیار زیادی خواهد کرد

 

در این جلسه همچنین فعالان تشکلهای دانشجویی به بیان دیدگاهها، نظرات و مشکلات موجود پرداختند و خواستار استمرار برگزاری این گونه جلسات شدند.

 

سپس ابراهیم کمالی مسئول سازمان دانشجویان واحد ضمن تشکر از حضور نمایندگان محترم تشکلها، با اشاره اهمیت برقراری ارتباط تشکلهای دانشجویی با سایر مراکز فرهنگی دانشگاه، بر همکاری متقابل معاونت فرهنگی و به ویژه سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی با تشکلهای دانشجویی تاکید کرد.

 

برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد صنعتي اصفهان
شروع رویداد: 1400/10/25
پایان رویداد: 1400/10/25

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.210.149.205 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: پنجشنبه, 06 اردیبهشت,1403