درباره بررسی عملکرد تیم ملی در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی 2022

امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادی به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. عده ای از مردم، ورزشکار حرفه ای اند و گروهی ورزشکار آماتور . گروهی طرفدار و علاقه مند به ورزش و دیدن برنامه ها، مسابقات و نمایش های‌ ورزشی بوده، وعده ای نیز از راه ورزش امور زندگی خویش را می گذرانند. ورزش یکی از مفیدترین و سالم ترین سرگرمی هایی است که می تواند اوقات فراغت جوانان و نوجوانان را پر کند.. 

از بین تمام ورزش های موجود، فوتبال با میلیارد ها طرفدرا در سراسر جهان، محبوبترین و البته جذابترین ورزش گروهی ورزشی شناخته شده است. در باب اهمیت فوتبال همین بس که عده‌ای حال خوب و بدشان بسته به نتیجه‌ای‌ است که تیم موردعلاقه‌شان در آن هفته به‌دست می‌آورد. نتایج به‌دست آمده از تحقیقات علمی دانشگاه های معتبر دنیا، میزان ترشح هورمون های شادی آور بسیار بسیار به برد و باخت تیم موردعلاقه هر طرفدار بستگی دارد. به حدی که با باخت تیم افراد دچار افسردگی مقطعی می شوند

از آنجایی که سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی مشهد تا کنون در حوزه های مختلف فرهنگی، هنری، سیاسی، اجتماعی، روانشناسی و... برنامه های مختلفی برگزار کرده است، جای برنامه های ورزشی، که خیل عظیمی از جوانان و دانشجویان بدان علاقمند هستند، بسیار خالی است.

به همین منظور، از آنجایی که در این مقطع، تیم ملی فوتبال کشورمان در رقابت های انتخابی جام جهانی 2022  قطر چهار بازی حساس را درپیش دارد، و همچنین با توجه به حواشی بوجود آمده در مراحل مختلف آماده سازی تیم ملی،  برنامه ای گفتگو محور در غالب یک لایو اینستاگرامی با کارشناسان و فعالان حوزه فوتبال برگزار می‌شود.

در همین راستا،  با حضور آقای شروین رمضانی (خبرنگار ورزشی) در تاریخ 27 خرداد 1400 در قالب یک لایو اینستاگرامی به بررسی این موضوع پرداخته خواهدشد.

اخبار
بررسی اتفاقات مختلف مسابقات جام ملت های اروپا
پنجشنبه, 11 شهریور,1400
فوتبال 2022
شنبه, 29 خرداد,1400
فوتبال 2022
پنجشنبه, 27 خرداد,1400
برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد خراسان رضوی
شروع رویداد: 1400/3/27
پایان رویداد: 1400/6/31

QRCode رویداد
نظر شما در خصوص رویداد
چندرسانه ای
تماس با ما

شماره تماس دفتر مرکزی سازمان دانش‌جویان جهادددانشگاهی خراسان‌رضوی : 

051-31997333

آدرس : 

بزرگراه آزادی ،  پردیس دانشگاه فردوسی ، ساختمان معاونت فرهنگی‌جهاددانشگاهی مرکزی 

ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.200.194.255 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: پنجشنبه, 28 تیر,1403