درباره مسابقه فیلم کوتاه طنز دانشجویی با موضوع قرنطینه خانگی

برگزاری مسابقه فیلم کوتاه طنز دانشجویی با موضوع قرنطینه خانگی

مدیر اداره فرهنگی و اجتماعی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی و با مشارکت دانشگاه ارومیه مسابقه فیلم کوتاه طنز دانشجویی با موضوع قرنطینه خانگی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی دوران کرونا در دانشگاههای آذربایجان غربی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی واحد جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی، مرتضی نبی زاده عنوان کرد: فراخوان مسابقه فیلم کوتاه طنز دانشجویی با هدف تشویق مردم به قرنطینه خانگی و ماندن در خانه و فاصله گذاری اجتماعی منتشر شده و با انتشار این فراخوان دانشجویان علاقمند می توانند با دوربین تلفن همراه خود فیلم کوتاه طنز تهیه کنند.
وی ادامه داد: این مسابقه در قالب مسابقه دانشجویی در حال برگزاری بوده و از سری برنامه های اجرایی این نهاد در راستای فرهنگ سازی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا است.
 نبی زاده در خصوص قوانین و شرایط شرکت در مسابقه افزود: آثار ارسالی باید دارای شرایط خاصی از قبیل رعایت شئونات شرعی، عرفی و هنری بوده و اقشار مختلف مردم را به در خانه ماندن و قرنطینه تشویق کند.
وی ادامه داد: دبیرخانه مسابقه حق دارد بعد از دریافت و تایید آثار، آن را به نام هنرمند و سازمان دانشجویان در شبکه های جمعی و رسانه ها منتشر نماید.
 وی خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی یکی از بنیادی ترین نهاد های انقلابی در فرهنگ سازی به شمار رفته و انتظار داریم تمامی شرکت کننده ها در این جشنواره کمال همت خود را در تشویق مردم به خانه ماندن به کار گرفته و هشتگ «در خانه بمانیم» را در اثر خود استفاده کنند.
مدیر اداره فرهنگی و اجتماعی جهاد دانشگاهی بیان کرد: هر چند این گونه جشنواره ها و مسابقات در راستای فرهنگ سازی جامعه بوده اما جهاد دانشگاهی استان در نظر دارد برای ترغیب و تشویق هر چه بیشتر روحیه مسئولیت پذیری دانشجویان و تزریق امید به اقشار مختلف مردم، لوح تقدیر و جوایز ارزنده ای را به برگزیدگان این مسابقه اعطا کند.
وی با اشاره به اینکه دانشجویان تا 25 فروردین سالجاری فرصت دارند آثار خود را ارسال کنند اظهار کرد: علاقمندان می توانند با مراجعه به صفحه سازمان دانشجویان آذربایجان غربی در فضای مجازی به نشانی @isojdurmia علاوه بر مطالعه ضوابط ارسال آثار ثبت نام خود را  نیز تکمیل نمایند.
برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد آذربايجان غربي
شروع رویداد: 1399/1/12
پایان رویداد: 1399/2/15

QRCode رویداد
نظر شما در خصوص رویداد
تماس با ما

تماس با رویداد از طریق صفحه اینستاگرامی سازمان دانشجویان به آدرس isojdurmia@ میباشد.

ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 3.92.91.54 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: یکشنبه, 24 تیر,1403