درباره فرم ثبت نام اعضای شرکت کننده در نخستین دورۀ انتخاب اعضای برتر سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی

جهاد دانشگاهی یک نهاد علمی، فرهنگی، پژوهشی و آموزشی است که بیش از 40 سال است در دانشگاهها فعالیت میکند. سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی یکی از سازمانهای فرهنگی جهاد دانشگاهی است که در سال 1377 راهاندازی شد تا تشکیلات دانشجویی جهاد دانشگاهی را راهاندازی و سازماندهی کند.

هدف از تأسیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی ایجاد زمینههای شناسایی، شکوفایی و اعتلای استعدادهای فرهنگی، هنری، اجتماعی، علمی، سیاسی، اقتصادی و ورزشی دانشجویان است.دانشجویان از دانشگاهها و رشتههای مختلف، میتوانند عضو سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی شوند. برای این کار کافیست به وبسایت studentcity.ir یا همان سامانه «شهر دانشجو» سر بزنند و فرم عضویت را پر کنند. عضویت در سازمان مزایای زیادی دارد و اعضا میتوانند با فعالیت در بخشهای مختلف سازمان و شعب آن در سراسر کشور، از این امتیازات بهرهمند بشوند. دانشجویانی که عضو خانواده سازمان دانشجویان هستند، در کلاسها و دورههای گوناگون شرکت میکنند، با دانشجویان دیگر همفکر و همصحبت میشوند و مسئولیت کانونهای فرهنگی و اجتماعی را برعهده میگیرند. آنان آماده میشوند تا پس از فراغت از تحصیل، با رشد شخصیتی و مهارتی، وارد بازار کار و زندگی اجتماعی شوند.

با توجه به افزایش عضویت دانشجویان در سازمان، به پیشنهاد دانشجویان عضو تصمیم گرفتیم برای اولین بار، اعضای برتر سازمان را انتخاب و معرفی کنیم. این اعضا به صورت سالانه در آذرماه هر سال و براساس معیارهایی که اعلام می شود، انتخاب خواهند شد. نخستین دوره انتخاب اعضای برتر سازمان دانشجویان توسط سازمان دانشجویان با همکاری شعب سازمان از تاریخ 10آبان1400 آغاز شده و دانشجویان عضو سازمان تا پایان روز 5 آذر 1400 وقت دارند مدارک و مستندات خود را از طریق سایت رویتاب ارسال کنند.

بعد از بررسی مدارک و محاسبه امتیازات، سه نفر از کسانی که بیشترین امتیاز را آورده باشند به عنوان اعضای برتر سازمان دانشجویان در سال 1400 معرفی میشوند. جایزه نقدی، لوح تقدیر و مدال عضو برتر به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

همانطور که از نام این رویداد مشخص است، برای شرکت در آن، باید اول عضو سازمان شوید (studentcity.ir) و بعد مدارک و مستندات خود را در همین جا (https://roytab.ir) بارگذاری کنید.

نکته1:در قسمت ثبت نام  با تکمیل مشخصات خود تمامی مدارک و مستندات خود را به صورت فایل ZIP برای ما بارگزاری کنید. سعی شود حجم فایل بارگزاری شده از صدمگابایت بیشتر نباشد.

نکته2:برای اطلاع از جزئیات و شاخص های امتیازدهی و همچنین نکات تکمیلی فایل زیر را دانلود نمایید.

شیوه نامه رویداد

برای تماس و کسب اطلاعت بیشتر با شماره تلفن های ذیل تماس حاصل نمایید:

021-66978000

09033675492

 همچنین اگر آپلود مدارک در سایت دچار اختلال در سرعت و یا بارگزاری بود آن را در ایمیل زیر با ذکر مشخصات ارسال بفرمایید.

Studentcity@acecr.ac.ir

برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد گيلان
شروع رویداد: 1400/8/10
پایان رویداد: 1400/8/30

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 3.239.95.36 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: جمعه, 04 خرداد,1403