درباره مسابقه ملی دفاع سه دقیقه پایان نامه هنر

مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه‌ای (3MT) بستری برای رشد و تقویت مهارت‌های ارتباطی، بیانی و ایده‌پردازی در دانشجویان و فرصتی برای برقراری ارتباط بین فضای دانشگاه، صنعت و جامعه و کاربردی‌کردن پژوهش‌ها و تحقیقات دانشجویی است.

این مسابقات از سال 2008 میلادی در دانشگاه کوئینزلند استرالیا آغاز شده و در حال حاضر در تعداد زیادی از دانشگاه های معتبر دنیا اجرا می شود. در ایران به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی این مسابقات از سال 1395  آغاز شد و تاکنون پنج دوره از آن برگزار شده است. 

 

شرایط و نحوه برگذاری:

 

1- زمان ارائه برای هر شرکت¬کننده صرفاً، 3 دقیقه خواهد بود که در طول این زمان دانشجو ملزم است ایده اصلی پایان¬نامه خود را با تاکید بر جنبه¬های کاربردی و دستاوردهای آن به مخاطبان منتقل نمایند.

2- این رویداد بصورت آنلاین برگزار خواهد شد و شرکت¬کننده باید از مطالب مورد نظر خود یک اسلاید تک¬صفحه¬ای تهیه نماید.

3- ارائه باید در قالبی جذاب و با استفاده از فنون و مهارت¬های ارتباطی انجام شود. (دانشجویان شرکت¬کننده برای آشنایی بیشتر با مسابقات می¬توانند ویدئوی فینالیست¬های دوره قبل را در سایت آپارات مشاهده کنند.)

4- ملاک امتیازدهی داوران، محتوای پایان نامه و نحوه ارائه آن است، بنابراین تعداد مقالات مستخرج از پایان نامه و سایر امتیازات احتمالی آن، در ارزیابی تاثیری ندارد.

5- دانش آموختگانی که از ابتدای سال تحصیلی  97-96 تا پایان مهرماه سال 1400 از پایان‌نامه خود دفاع کرده باشند و همچنین دانشجویانی که پروپوزال پایان نامه خود را تا پایان آبان ماه 1401 به تصویب رسانده اند، می توانند در این دوره از مسابقات شرکت کنند.

6- تنها فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری امکان شرکت در این مسابقات را دارند.

7- فارغ‌التحصیلان تمامی دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین دانشگاه‌های خارجی مورد تأیید این  وزارت¬خانه¬ها می‌توانند در این مسابقات شرکت نمایند.

8- فرد منتخب علاوه بر دریافت جایزه¬ ای به مرحله¬ی بعدی این مسابقات که در سطح کشوری برگزار می¬شود راه پیدا خواهد کرد.

برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد هنر
شروع رویداد: 1400/10/2
پایان رویداد: 1400/10/2

QRCode رویداد
نظر شما در خصوص رویداد
تماس با ما

معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی هنر 

 

شماره واتس اپ

09024263005

 

 

ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.223.39.67 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: پنجشنبه, 03 خرداد,1403