درباره دوره دانش‌افزایی دین در دنیای مدرن

 دوره دانش‌افزایی «دین دردنیای مدرن » توسط مرکز فرهنگی- دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی سازمان دانشجویان ایران

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران، دوره «دین در دنیای مدرن» در 23 و 24 اسفندماه به همت مرکز فرهنگی- دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی سازمان دانشجویان برگزار می‌شود. هدف از اجرای این طرح شناخت و تبیین اهداف اصول و مبانی معرفتی دین اسلام، تحکیم باورهای دینی و تبیین رابطه علم و دین، پاسخگویی به سوالات و شبهات در خصوص مبانی معرفتی دین اسلام و ارائه مبانی فکری، فلسفی و دینی تحقق تمدن نوین اسلامی و ایرانی است.

این طرح که ویژه اعضای جهادهای‌ دانشگاهی سراسر کشور برگزار می‌شود، با تدریس دکتر ابوالفضل روحی، استاد دانشگاه شهیدبهشتی در دو جلسه (معادل 16 ساعت)، به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد. داوطلبانی که امکان حضور در کارگاه را ندارند می توانند به صورت مجازی در این دوره شرکت نمایند. عناوین این نشست‌ها شامل مقدمات تبیین ماهیت و چیستی دین، تبیین مدرنیته، انواع تعریف دین، محدوده تعاریف دین، خاستگاه دین، ارکان دین، نیاز به دین و بررسی مهمترین سوالات مطروحه خواهد بود.

شایان ذکر است تمامی شرکت کنندگان در این دوره گواهینامه دانش افزایی دریافت خواهندکرد. 

شرکت‌کنندگان و علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرسroytab.ir  مراجعه و یا با شماره تلفن 02166978000 تماس حاصل فرمایند.

این دوره در ساختمان شماره دو جهاددانشگاهی واقع در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان فخر رازی، خیابان شهدای ژاندارمری شرقی، پلاک 72، طبقه دوم، سالن شهید صبوری برگزار خواهد شد.

 دستورالعمل ثبت نام

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.201.97.224 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: یکشنبه, 26 فروردین,1403