درباره بوم ایران- نشست علمی تخصصی پیرامون بازار انرژی‌های تجدیدپذیر؛ گذشته؛ حال؛ آینده

بحران انرژی یکی از موضوعات مهم در چند دهه ی اخیر در سراسر جهان می باشد. از بین بردن برخی منابع طبیعی از جمله گونه های دریایی و زمینی وافزایش بی رویه ی جمعیت و سرعت ساخت و ساز و پدیده های گلخانه ای که پیامد آن اتلاف انژی و آلودگی زیست محیطی می باشد. با رشد روزافزون جمعیت ونیاز به انرژی و پایان پذیری سوخت های فسیلی و افزایش آلودگی های زیست محیطی از طرفی دیگر سبب شده است که دانش پژوهان و سرمایه گذاران در قسمت انرژی، مهارت پیدا کردن تامین انرژی از منابع تجدید پذیر را دارا باشند. دانشمندان معتقدند انرژی های تجدید پذیر و پاک با توجه به محدود بودن سوخت های فسیلی و آلودگی محیط زیست می توانند به اولین گزینه برای تولید انرژی تبدیل شوند.

از این رو و با توجه به اهمیت پرداختن به انرژی‌های تجدیدپذیر و بازار آن‌ها در سالهای گذشته، حال  و آینده؛ به همت سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی گلستان و انجمن علمی دانشجویی انرژی های تجدیدپذیر دانشگاه گلستان و انجمن علمی دانشجویی انرژی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان؛ نشستی علمی تخصصی پیرامون این موضوع و با حضور دکتر محسن فاطمی، عضو هیئت علمی دانشگاه گلستان و دکتر طیب نازقلیچی، عضو هیئت علمی دانشگاه منابع طبیعی؛ برگزار می‌گردد.

علاقه مندان میتوانند برای شرکت در این نشست اقدام به تکمیل فرم ثبت نام نموده و در روز سه شنبه 3 اسفند 1400  ساعت 19 به این نشست بپیوندند.

برای عزیزانی که در این برنامه ثبت نام کرده و حضور فعال داشته باشند؛ گواهی حضور صادر میشود.

برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد گلستان
شروع رویداد: 1400/11/25
پایان رویداد: 1400/12/3

QRCode رویداد
نظر شما در خصوص رویداد
تماس با ما

مجری طرح: فاطمه جوانبخش 09115146030

شماره تماس معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی گلستان 32249937 -017

 

ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
نظرات کاربران در خصوص رویداد
فاطمه احمدی مقدم - 1400/12/03
بسیار عالی و مفید بود.
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.210.77.73 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: چهار شنبه, 09 اسفند,1402