درباره پویش دانشجویی نذر کتاب

اولین برنامه از پویش دانشجویی نذر کتاب به همت کانون مهربانان سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی گیلان و با همکاری کانون مطالعات فرهنگی و نشر اندیشه دانشگاه گیلان  برگزار شد. 

این پویش دانشجویی با محوریت اهدای کتاب به افراد و تجهیز کتابخانه های مناطق کم برخوردار استان گیلان تشکیل شده و در اولین برنامه تعداد 60 جلد کتاب کمک درسی و عمومی به دبیرستان پسرانه برکت شهید رجایی (دوره دوم)  در تاریخ نهم خرداد1403  توسط دانشجویان اعضای سدای گیلان اهدا شد. 

شایان ذکر است در حاشیه این پویش جناب آقای نادر حسینی رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت به عنوان میهمان ویژه در این دبیرستان حضور به هم رسانده وجلسه ای با حضور ایشان، مدیر دبیرستان شهید رجایی و مدیر اجرایی سازمان دانشجویان گیلان تشکیل شد و مسائل فرهنگی و آموزشی مورد بحث و بررسی قرارگرفت.

اخبار
اولین برنامه از پویش دانشجویی نذر کتاب به همت کانون مهربانان سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی گیلان و با همکاری کانون مطالعات فرهنگی و نشر اندیشه دانشگاه گیلان با محوریت اهدای کتاب به افراد و تجهیز کتابخانه های مناطق کم برخوردار استان گیلان در تاریخ نهم خرداد1403 برگزار و در اولین برنامه تعداد 60 جلد کتاب کمک درسی و عمومی به دبیرستان پسرانه برکت شهید رجایی (دوره دوم) توسط دانشجویان اعضای سدای گیلان اهدا شد.
چهار شنبه, 09 خرداد,1403
برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد گيلان
شروع رویداد: 1403/3/5
پایان رویداد: 1403/3/9

QRCode رویداد
نظر شما در خصوص رویداد
چندرسانه ای
تماس با ما

تماس : 01333362461     داخلی 28 

ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.211.31.134 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: یکشنبه, 31 تیر,1403