درباره بازی‌دانان(رویداد آموزشی - رقابتی طراحی و تولید بازی‌های رومیزی)

رویداد طراحی و تولید بازی‌های رومیزی «بازی‌دانان» با هدف ارائه‌ آموزش های اولیه لازم در این زیست‌بوم نوپا به صورت رایگان، تلاش دارد تا با آغاز مسیری نو و علمی، به سهم خود در ایجاد «دانایی» در این حیطه نقشی ایفا کند.
«بازی دانان» رویدادی مساله‌محور و با تاکید بر مهارت‌آموزی است که «مدرسه بازی‌پردازی» سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی با همکاری شرکت‌های «باهمزی»، ، «سرزمین ذهن زیبا»، «مستفیل»، «هوپا»، «دانادل» و  «رومیز» برگزار می‌نماید.
ساختار آموزشی رویداد «بازی‌دانان» بر اساس کسب مهارت‌های لازم در طراحی، ساخت و عرضه یک بازی رومیزی، از چهار کارگروه «طراحی مکانیزم»، «طراحی محصول»، «مدیریت تولید» و «مدیریت فروش» تشکیل شده‌است.
این رویداد در سه مرحله انجام خواهد شد:
در مرحله نخست، شرکت‌کنندگان با انجام ثبت نام، دیدن «ویدئو مقاله ها (در دست انتشار)»، انجام تکالیف محوله و نیز انگیزه‌نامه مورد ارزیابی شورای علمی قرار خواهند گرفت. افراد برگزیده وارد مرحله دوم می‌شوند.
در مرحله دوم، کارگاه‌های آموزشی آنلاین برگزار خواهد شد و در پایان این مرحله هم با انجام تکالیف، شورای علمی رویداد افراد دارای صلاحیت را به مرحله سوم معرفی خواهند کرد.
مرحله سوم، تمرین طراحی و ساخت یک بازی رومیزی بر اساس یک صورت مساله واقعی ارائه شده توسط سازمان‌ها، ارگان‌ها و یا شرکت‌های علاقه مند است. شرکت‌کنندگان در این مرحله به صورت گروه‌هایی متشکل از چهار تخصص اصلی مذکور تحت راهنمایی متخصصان و مدرسین این حوزه قرار خواهند گرفت.
در انتهای این مرحله محصولاتی که حائز شرایط لازم برای تجاری‌سازی قرار بگیرند با همکاری تولیدکنندگان مطرح این حوزه به تولید خواهند رسید.
حامیان این رویداد «معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی»، وزارتخانه‌های «علوم، تحقیقات و فناوری»، «بهداشت، درمان و آموزش پزشکی»، «شورای نظارت بر طراحی، ساخت، واردات و توزیع اسباب بازی»، «انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی ایران» و «بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای» می‌باشند.
جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت می توانید به نشانی های www.roytab.ir/bazidanan ، www.isojd.ac.ir ، www.studentcity.ir مراجعه نمایید و یا با شماره تماس02166978000 تماس بگیرید.

 

 

اخبار
تکالیف و تمرین‌های مرحله اول
دوشنبه, 18 مرداد,1400
رویداد طراحی و تولید بازی‌های رومیزی «بازی‌دانان» با هدف ارائه آموزش‌های اولیه لازم در این زیست‌بوم نوپا و میان‌رشته‌ای به صورت آنلاین و رایگان در حال برگزاری‌است.
سه شنبه, 11 خرداد,1400
ثبت نام رویداد《بازی‌دانان》تا 16 خرداد ادامه خواهد داشت.
شنبه, 01 خرداد,1400
برای شرکت در برخی از مسابقات و یا استفاده از فرصت‌های تحصیلی رایگان گاهی نیاز است تا انگیزه‌نامه بنویسیم. اما اصلا انگیزه‌نامه چیست؟ چطوری می توانیم آن را بنویسیم و به چه دردی می خورد؟
شنبه, 11 اردیبهشت,1400
برنامه زمانی رویداد «بازی‌دانان» اعلام شد:
چهار شنبه, 08 اردیبهشت,1400
به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، ساختار آموزشی رویداد «بازی‌دانان» بر اساس کسب مهارت‌های لازم در طراحی، ساخت و عرضه یک بازی رومیزی، از چهار کارگروه «طراحی مکانیزم»، «طراحی محصول»، «مدیریت تولید» و «مدیریت فروش» تشکیل شده و تلاش دارد تا با آغاز مسیری نو و علمی، به سهم خود در ایجاد «دانایی» در این حیطه نقشی ایفا کند.
یکشنبه, 05 اردیبهشت,1400
دبیر علمی نخستین رویداد رقابتی آموزشی بازی‌دانان گفت: رویداد بازی‌دانان یک رویداد رقابتی با موضوع بازی‌های رومیزی است و تلاش می‌شود ساختار به گونه‌ای طراحی شود که هم متکی به دانش این کار و هم متکی به تجربه فعالین این کسب‌وکار نو باشد.
چهار شنبه, 25 فروردین,1400
سرپرست سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی از آغاز کار «مدرسه بازی پردازی» با هدف تنوع بخشی به فعالیت‌های متناسب با ذائقه نسل جوان، به ویژه دانشجویان خبر داد.
سه شنبه, 24 فروردین,1400
بازی‌دانان(رویداد آموزشی - رقابتی طراحی و تولید بازی‌های رومیزی)
دوشنبه, 11 اسفند,1399
حامیان
معرفی افراد
مهدی عباسی
مهدی عباسی
دبیر رویداد
صمد خطیبی
صمد خطیبی
دبیر علمی رویداد
سید علی طباطبایی لطفی
سید علی طباطبایی لطفی
دبیر اجرایی رویداد
برونو فدوتی (bruno faidutti)
برونو فدوتی (bruno faidutti)
مشاور علمی
هانی فتوت
هانی فتوت
شورای علمی
علیرضا لولاگر
علیرضا لولاگر
شورای علمی
سهراب ذوالفقاری
سهراب ذوالفقاری
شورای علمی
حسین یاراحمدی
حسین یاراحمدی
شورای علمی
آرش برهان
آرش برهان
شورای علمی
کیومرث قنبری آذر
کیومرث قنبری آذر
شورای علمی
امیر آیین
امیر آیین
مدرس و منتور
امیر اردشیری
امیر اردشیری
مدرس و منتور
علیرضا پوراسد
علیرضا پوراسد
مدرس و منتور
امیر سلامتی
امیر سلامتی
مشاور رسانه‌ای
حامد تاملی
حامد تاملی
مشاور اجرایی
علیرضا طالبلو
علیرضا طالبلو
مشاور اجرایی
محمد علیزاده
محمد علیزاده
مشاور اجرایی
امیرحسین اسدی
امیرحسین اسدی
مشاور IT
فائزه پوراکبری
فائزه پوراکبری
مسئول روابط عمومی
علی علیزاده
علی علیزاده
تیم اجرایی
حامد حجتی مروست
حامد حجتی مروست
تیم اجرایی
هادی منتظری
هادی منتظری
تیم اجرایی
رعنا نبئی
رعنا نبئی
تیم اجرایی
...
...
به زودی این قسمت تکمیل خواهد شد.
برگزارکننده: سازمان دانشجويان
شروع رویداد: 1400/2/1
پایان رویداد: 1400/6/31

QRCode رویداد
نظر شما در خصوص رویداد
چندرسانه ای
تماس با ما
  • نشانی: تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخر رازی، خیابان شهدای ژاندارمری، ساختمان شماره ۲ جهاد دانشگاهی، طبقه اول، سازمان دانشجویان، دبیرخانه رویداد بازی‌دانان

  • تلفن دبیرخانه: 66978000-021

     

ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.223.39.67 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: پنجشنبه, 03 خرداد,1403