درباره آیین رونمایی از پوستر همایش ملی مسئولیت اجتماعی،دانشگاه و صنعت

معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي واحد شهيد بهشتي با همكاري دانشگاه شهيد بهشتي همايش «مسئوليت اجتماعي؛ دانشگاه و صنعت» را در روز  18 مهر 1402 برگزار مي‌كند. برپايي اين همايش با هدف ترويج مفهوم مسئوليت‌پذيري اجتماعي در حوزه‌هاي دانشگاه و صنعت براي ايفاي نقش هدايتگري در حوزۀ فرهنگي در راستاي مسئوليت اجتماعي جهاد دانشگاهي است.

در اين همايش، ضمن برپايي پنل‌هاي تخصصي، سخنرانان خبره، دانش و تجربيات خويش را در حوزه هاي  مرتبط مورد بحث قرار خواهند دا د تا  از اين رهگذر در ارتقاي عملكرد خود و هم‌افزايي تجارب نوين اين حوزه و توانمندسازي سازمان‌ها گام بردارند.

اخبار
آیین رونمایی از پوستر همایش ملی «مسئولیت اجتماعی؛ دانشگاه و صنعت» امروز، ۲۵ اردیبهشت‌ماه در تالار شهید شهریاری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.به گزارش ایسنا، آیین رونمایی از پوستر همایش ملی «مسئولیت اجتماعی؛ دانشگاه و صنعت» با حضور دکتر سید محمود رضا آقامیری، رییس دانشگاه شهید بهشتی؛ دکتر علیرضا کلانتر مهرجردی، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی؛ دکتر کمال خدایی، رییس جهاد دانشگاهی واحد دانشگاه شهید بهشتی؛ جمعی از اساتید و مسئولان دانشگاه در تالار شهید شهریاری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد. همچنین به گزارش رسانه مسئولیت اجتماعی: در این مراسم دکتر کمال خدایی ریاست جهاد دانشگاهی دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به جایگاه مسئولیت اجتماعی در فرهنگ اسلامی و ایرانی گفت: موضوع مسئولیت اجتماعی، اگرچه در اکثر متون مذهبی و دکتر خداییدینی ما بر آن تاکید شده است اما امروزه این کشورهای غربی هستند که در این حوزه از ما پیشی گرفته اند و برای گسترش آن آئین نامه ها و قوانینی را تدوین کرده اند. در ادامه این مراسم دکتر سید محمودرضا آقامیری رئیس همایش ملی مسئولیت اجتماعی دانشگاه و صنعت ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت امام صادق(ع) با اشاره به اهمیت موضوع مسئولیت اجتماعی گفت: ما به دلایل متعددی احساس می کنیم بحث «مسئولیت اجتماعی» به عنوان یک موضوع مهم باید مورد توجه قرار گیرد و به نظر ما دانشگاه بهترین جایی است که می تواند این بحث را در سطح جامعه مطرح کند.در ادامه این مراسم دکتر علیرضا کلانتر، سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی با اشاره به فلسفه و هدف برگزاری این همایش توسط جهاد دانشگاهی اظهار کرد: سازمان ها و نهادها، حلقه واسطه میان افراد و جامعه هستند. دانشگاه و صنعت از جمله همین سازمان ها هستند که میان فرد و جامعه نقش ایفا می کنند.وی با بیان نقل قول از شهید مطهری ادامه داد: «بسیاری از مبانی حوزه های علمی در جهان غرب که در قالب متد ما را در چارچوب ان قرار داده است، ناشی از دستاوردهای علمی است که از تمدن ایرانی برده اند».
چهار شنبه, 27 اردیبهشت,1402
برگزارکننده: جهاددانشگاهی شهید بهشتی
شروع رویداد: 1402/2/25
پایان رویداد: 1402/2/25

QRCode رویداد
نظر شما در خصوص رویداد
تماس با ما
ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
نظرات کاربران در خصوص رویداد
علی تابع - 1402/02/23
سلام و احترام لطفا لینک حضور مجازی
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 100.28.2.72 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: شنبه, 26 خرداد,1403