درباره جهاددانشگاهی پل ارتباطی بین صنعت و دانشگاه است

 

رئیس جهاددانشگاهی واحد کهگیلویه‌وبویراحمد گفت: جهاددانشگاهی پل ارتباطی بین صنعت و دانشگاه است و این نهاد خلاهای موجود در استان را به نحو مطلوبی پر کرده است.

صاحب سروش‌فر، رئیس جهاددانشگاهی واحد کهگیلویه‌وبویراحمد امروز، ۲۳ خردادماه در نشست رئیس بسیج دانشجویی استان در راستای همکاری‌های مشترک فی مابین این دو نهاد، اظهار کرد: خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا دو خبرگزاری مهم این نهاد هستند که در راستای تنویر افکار عمومی گام‌های اساسی را در استان برداشته‌اند.

وی افزود: برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی تزریقات و فوریت‌های پزشکی، نسخه‌خوانی و دستیار دندانپزشکی از جمله دوره‌هایی هستند که در این مرکز با حداقل هزینه برگزار می‌شوند و گواهی معتبر این دوره‌ها در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد و خوشبختانه بسیاری از این افراد جذب بازار کار می‌شوند.

رئیس جهاددانشگاهی واحد کهگیلویه‌وبویراحمد تاکید کرد: مرکز رویان جهاددانشگاهی که مربوط به جهاد دانشگاهی است از ۸ مرکز مهم و برتر کشور در زمینه‌های باروری و ناباروری در کشور هستند.

سروش‌فر در ادامه خواهان تامل و همکاری فی مابین جهاددانشگاهی و بسیج دانشجویی استان شد که رئیس بسیج دانشجویی آمادگی خود را در این زمینه اعلام کرد.

همچنین،  سعادت صالحی‌نیا، رئیس بسیج دانشجویی استان نیز گفت: جهاددانشگاهی دارای دو نام زیبا و با معنای جهاد و دانشگاه است که جهاد به معنای کار تلاش و کوشش انقلابی و دانشگاه هم به معنای نوآوری و شکوفایی است که این نهاد در این راستاها دستاوردهای خوبی را داشته است.

وی در پایان گفت: بسیج دانشجویی این آمادگی را دارد تا در راستای کارهای پژوهشی، آموزشی و علمی همکاری‌های لازم را با جهاددانشگاهی واحد کهگیلویه‌وبویراحمد داشته باشد.

برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد كهكيلويه و بويراحمد
شروع رویداد: 1403/3/19
پایان رویداد: 1403/3/19

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.211.31.134 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: یکشنبه, 31 تیر,1403