درباره امضای تفاهم‌نامه همکاری سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی و نیتک

تفاهم‌نامه همکاری سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی و خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک با هدف استفاده از توان این مجموعه در تولید محتوای دیجیتال دانشجویان امضا شد. 

 

به گزارش سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی ، این تفاهم‌نامه با هدف جهت حمایت از استارتاپ‌ها در حوزه‌های مختلف محتوایی از طریق مشارکت در ارائه خدمات، اطلاع‌رسانی، تولید، #تجاری‌سازی محصولات و دستاوردهای #استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناور امضا شده است.  

 

کمک به رشد و ارتقای سطح کیفی و کمی تولیدات دانشجویی، تسهیل‌ استفاده دانشجویان از خدمات زیرساختی #نیتک و آموزش و اشتغال آنها در دپارتمان‌های تولید محتوا ازجمله ویدئو، #انیمیشن و بازی‌سازی، همکاری در جهت اطلاع رسانی رویدادها، محصولات و دستاوردهای واحدهای فناور و استارت‌اپ‌های #دانشجویی و حمایت از تجاری سازی محصولات و دستاوردهای استارتاپ‌ها از جمله مهمترین مفاد این تفاهم‌نامه همکاری است.

 

انجام پروژه‌های مشترک و مشارکت در قالب تولید برنامه‌های تصویری اینترنتی موضوعی و #منتورینگ و مشارکت در رشد استارتاپ‌های حوزه های تخصصی در #جهاددانشگاهی از دیگر موارد مورد توافق طرفین در قالب این تفاهم‌نامه است.

 

جهاددانشگاهی نیز طبق مفاد این تفاهم‌نامه همکاری لازم در جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، محصولات و دستاوردهای واحدهای فناور و استارتاپ‌ها را به عمل خواهد آورد و بسته‌های اطلاع‌رسانی و نشر خبرهای حمایتی از استارتاپ‌ها در رسانه‌های تحت مدیریت جهاددانشگاهی را فراهم می‌کند. 

 

دکتر هادی بختیاری معاون #فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان رضوی نیز در این جلسه اظهار کرد: فعالیت در حوزه تولید محتوای دیجیتال از نیازهای امروز جامعه و بخصوص دانشگاه است و امیدواریم با امضای این تفاهمنامه زمینه استفاده از بسترهای فراهم آمده در نیتک برای این موضوع فراهم شود.

 

#حمیدرضابحرینی مدیرعامل خانه خلاق و نوآوری محتوای #دیجیتال نیتک در مراسم امضای این تفاهم‌نامه با اشاره به تعریف دوره‌های توانمندسازی دانشجویان در حوزه #محتوایدیجیتال اظهار کرد: آموزش، کارورزی و استفاده از توان این افراد در تولید محتوا چرخه‌ای است که در مجموعه نیتک برای استفاده از توان #دانشگاه برنامه ریزی شده است.

 

وی با اشاره به برگزاری دوره‌های کاربردی در حوزه بازیسازی تصریح کرد: از تابستان امسال دو دوره بازیسازی در دپارتمان گیم نیتک برگزار شده که با بورسیه هنرجویان تلاش کرده ایم ضمن خرید خدامات آنها، زمینه اشتغال آنها را در حوزه بازیسازی فراهم آوریم.

اخبار
تفاهم‌نامه همکاری سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی و خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک با هدف استفاده از توان این مجموعه در تولید محتوای دیجیتال دانشجویان امضا شد.
یکشنبه, 23 آبان,1400
برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد خراسان رضوی
شروع رویداد: 1400/8/22
پایان رویداد: 1400/8/27

QRCode رویداد
نظر شما در خصوص رویداد
چندرسانه ای
تماس با ما

شماره تماس دفتر مرکزی سازمان دانش‌جویان جهادددانشگاهی خراسان‌رضوی : 

051-31997333

آدرس : 

بزرگراه آزادی ،  پردیس دانشگاه فردوسی ، ساختمان معاونت فرهنگی‌جهاددانشگاهی مرکزی 

ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.201.97.224 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: شنبه, 01 اردیبهشت,1403