درباره نشست و بازدید معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان با حضور در دفتر خبرگزاری ایکنا در لرستان با معاون فرهنگی جهاددانشگاهی لرستان

علی گلالی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان امروز، نهم بهمن به همراه طیاب رشنو و رضا ملکی از پرسنل معاونت اجتماعی پلیس لرستان از دفتر خبرگزاری ایکنا در استان لرستان بازدید کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان در این دیدار نقش رسانه‌ها در آگاهی‌بخشی به مردم را بسیار مهم دانست و گفت: رویکرد ما در معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان بر همکاری و استفاده از ظرفیت بالای رسانه‌ها است.

گلالی افزود: وسعت عملکرد جهاددانشگاهی قابل تحسین است و معاونت اجتماعی نیروی انتظامی لرستان از توانایی‌ها و ظرفیت‌های رسانه‌ای، فضای مجازی، پژوهشی و آموزشی جهاددانشگاهی لرستان استفاده خواهد کرد.

وی جوان‌گرایی را از دیگر شاخصه‌های مثبت جهاددانشگاهی دانست و با اشاره به پویایی این مجموعه انقلابی، گفت: در مجموعه معاونت اجتماعی نیروی انتظامی لرستان اداره برآورد وجود دارد که فعالیت‌های پژوهشی در حوزه اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی را بررسی می‌کند که از داشته‌ها و تجربیات پژوهشی جهاددانشگاهی استفاده خواهد کرد.

گلالی اداره اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی را از دیگر زیرمجموعه‌های معاونت اجتماعی نیروی انتظامی لرستان برشمرد و اضافه کرد: اطلاع‌رسانی، تعامل با رسانه‌ها و آگاه‌سازی افکار عمومی وظیفه اصلی اداره اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی لرستان است.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی لرستان با تأکید بر اینکه اداره مستندات در بخش تولید محتوا، کلیپ، موشن‌گرافی است که با بهره‌گیری از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی می‌تواند برنامه‌های کیفی بهتری تولید کند، افزود: آموزش مشارکت دیگر حوزه فعالیت معاونت اجتماعی نیروی انتظامی لرستان است.

وی لازمه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را ریشه‌کنی فقر دانست و گفت: نیروی انتظامی به‌دنبال بهره‌گیری از ظرفیت تمام رسانه‌ها با هدف فرهنگ‌سازی، پیشگیری و ارتقای سطح امنیت است.

امین آزادبخت، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی لرستان نیز در این دیدار با اشاره به اینکه رسانه‌های این نهاد وابسته به هیچ حزب یا نهادی نیستند، افزود: کار اصلی مرکز ایسپای جهاددانشگاهی به‌عنوان یکی از مراکز معتبر افکارسنجی، مطالعات اجتماعی است.

وی با بیان اینکه تمام نتایج مرکز ایسپا دارای کمترین انحراف است، ادامه داد: سازمان انتشارات جهاددانشگاهی معتبرترین سازمان انتشارات است که کتب علمی را چاپ می‌کند.

آزادبخت با اعلام آمادگی چاپ تألیفات نیروی انتظامی لرستان توسط سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، گفت: چاپ کتاب در این سازمان دارای امتیاز درجه علمی برای اساتید است که به‌عنوان یک مرجع و رفرنس علمی محسوب شده از طرفی نظام توزیع آن در سطح کشور گسترده است.

برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد لرستان
شروع رویداد: 1400/11/9
پایان رویداد: 1400/11/9

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.201.97.224 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: شنبه, 01 اردیبهشت,1403