درباره ورکشاپ آشنایی با طراحي و معماري منظر

دانشگاه گیلان با همکاری سازمان دانشجویان معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان گیلان و واحد کارآفرینی دانشگاه پیام نور استان گیلان برگزار می‌نماید:

مهارت‌های طراحی منظر سبب جذابیت ظاهری فضا می‌شود و می‌تواند سبب حداکثر بهره از فضای سبز موجود شود. در بسیاری از پروژه‌های ساختمانی به افراد متخصص در طراحی منظر نیاز است. از این رو دانشگاه گیلان درصدد است که ورکشاپ تخصصی آشنایی با طراحی و معماری منظر را با همکاری اداره مطالعات و پژوهش شهرداری رشت و جهاد دانشگاهی دانشگاه گیلان به صورت حضوری در فضای باز برگزار نماید. شرکت در این دوره به دانشجویان و کارکنان ادارات و سایر افراد علاقه مند، پیشنهاد می‌گردد.

با محورهای:

-      آشنايي با معماري منظر حرفه‌اي

-      مقدمات گرافيك منظر

-      نگاهي به اصول اوليه طراحي منظر

این کارگاه تخصصی نیم روزه در فضای باز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در 26 آبان ماه 1400 برگزار خواهد شد.

مدرس دوره دکتر همایون کاوه می‌باشد. دکتر همایون کاوه سوابقی همچون رئیس کمیسیون گردشگری و خدمات اتاق بازرگانی استان گیلان، استاد دانشگاه و کارآفرین، مديرعامل پارك تفريحي و سرگرمي قصر بازی رشت، مدیر گروه مطالعاتی ژئوپارک‌های استان گیلان و... را در رزومه خود دارد.

در پایان دوره نیز مدرک رسمی قابل ترجمه به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تماس 09118327673/09118165012 و یا پیج اینستاگرام g.u.s.a.u.s تماس حاصل فرمائید.

لینک ثبت نام: https://uniche.ir/events/24

برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد گيلان
شروع رویداد: 1400/8/26
پایان رویداد: 1400/8/26

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 100.28.2.72 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: شنبه, 26 خرداد,1403