درباره برگزاری مراسم اختتامیه‌ی مناظره‌ی دانشجویی استان اصفهان همراه با مراسم گرامیداشت روز دانشجو در واحد صنعتی اصفهان

 

 

 

به همت سازمان دانشجویان معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان مسابقه پایانی مناظره دانشجویان استان اصفهان بین دو تیم راه یافته به این مرحله همراه  با مراسم اختتامیه و گرامیداشت روز دانشجو در روز سه شنبه 16 آذرماه با حضور مسئولین دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه جامع علمی و کاربردی، اساتید و دانشجویان در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار گردید.

 

در این مراسم ابتدا مناظره بین دو تیم جهاد علمی از دانشگاه جامع علمی کاربردی و تیم انجمن اسلامی از دانشگاه صنعتی اصفهان با گزاره‌ی" روابط دختر و پسر پیش از ازدواج، به زندگی مشترک آنها در آینده لطمه می‌زند" برگزار شد. که تیم انجمن اسلامی به عنوان مخالف این گزاره توانست مقام اول این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد. و سپس مراسم اختتامیه با سخنرانی دکتر شایان نژاد معاون فرهنگی دانشگاه صنعتی اصفهان، مهندس تیموری رئیس جهاد دانشگاه واحد صنعتی اصفهان و اهدا لوح و جوایز به هیئت داوران و دوتیم راه یافته به فینال ادامه یافت.

 

لازم به ذکر است دراین مراسم به مناسبت گرامیداشت 16 آذر روز دانشجو از خانم سحر قلی‌زاده طهرانی دبیر کانون دوستداران محیط زیست به عنوان فعال فرهنگی کانون‌های دانشجویی تقدیر به عمل آمد. از دیگر برنامه های این مراسم: مصاحبه با دانشجویان، انجام مسابقه، بخش کلیپ، اهدای هدیه به برخی از دانشجویان حاضر در مراسم را می‌توان برشمرد. 

 

برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد صنعتي اصفهان
شروع رویداد: 1400/9/16
پایان رویداد: 1400/9/16

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.201.97.224 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: یکشنبه, 26 فروردین,1403