درباره برگزاری مرحله استانی پنجمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای در چهارمحال و بختیاری

پنجمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه و سومین مرحله استانی، در 14 دی ماه به صورت مجازی و با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

محمد تقی حسین پور معاون فرهنگی استان اظهار کرد: در حوزه فرهنگی جهاد دانشگاهی فعالیت های خوبی انجام می شود که تلاش ما استفاده از تمام ظرفیت ها برای پیشبرد اهداف، در راستای کمک به ظرفیت عظیم دانشجویی و جامعه بوده تا بتوان کمک شایانی به جامعه دانشجویی کرد.

معاون فرهنگی  جهاد دانشگاهی استان افزود: مسابقات دفاع سه دقیقه ای یکی از برنامه های بسیار خوب و به نام جهاد دانشگاهی است که این الگو از دانشگاه کوئیزلند استرالیا گرفته شده و در کشور توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی در سال 95 بومی سازی شده است که امسال پنجمین دوره ملی و سومین مرحله استانی این مسابقات را پشت سر گذاشتیم.

حسین پور تصریح کرد: در مسابقات دو سال گذشته، معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی به عنوان مجری برتر در سطح کشور، توانست رتبه برتر کشوری را کسب کند.

حسین پور افزود: هدف از برگزاری این مسابقات رشد و تقویت مهارت های ارتباطی، بیانی و ایده پردازی و فراگیر ساختن دستاوردهای پژوهشی دانشگاه است تا بتوانند به صنعت و جامعه کمک کند.

وی با بیان اینکه دانشجویانی از دانشگاه های مختلف کشور در مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه شرکت کردند، اظهار کرد: 60 نفر برای این مسابقات ثبت نام کردند که 22 نفر از آن ها که شامل 9 نفر آقا و 13 نفر خانم که 8 نفر در مقطع دکتری و 14 نفر در مقطع کارشناسی ارشد بودند، در این مسابقات شرکت کردند.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان گفت: موضوع رشته پایان نامه های ارائه شده در این مسابقات ادبیات فارسی، حقوق، شیلات، دامپزشکی، حسابداری، علوم اجتماعی، کشاورزی، برق، عمران، مترجمی زبان انگلیسی، بیوتکنولوژی پزشکی بود که داوری این مسابقات را 5 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه ها بر عهده گرفتند.

وی تاکید کرد: برای برگزاری مسابقات دفاع سه دقیقه ای پایان نامه سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی کشور به تمام واحدها کمک کرد تا بتوانند مسابقات را در سه مرحله استانی، منطقه ای و کشوری برگزار کنند.

حسین پور خاطر نشان کرد: از افراد شرکت کننده در مرحله استانی، سه نفر رتبه اول تا سوم را کسب کردند که به مرحله منطقه ای و در صورت برگزیده شدن به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

در پایان این مراسم خانم ها نیره ابدالی، مریم هادی، زهرا حیدری ده چشمه به عنوان نفرات اول تا سوم مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه معرفی شدند.

در ضمن در مراسم ویژه ای از برگزیدگان استانی این دوره از مسابقات توسط جهاد دانشگاهی استان تقدیر خواهد شد.

برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد چهارمحال و بختياري
شروع رویداد: 1399/10/14
پایان رویداد: 1399/10/14

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 100.28.227.63 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: پنجشنبه, 24 خرداد,1403