درباره تولید محتوای نوشتاری؛ معرفی کتاب"بیست و هفت روز و یک لبخند"

به همت سازمان دانشجویان معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان گیلان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و در راستای اجرای ویژه برنامه های طرح هماهنگ قاب های ماندگار، ویژه برنامه تولید محتوای نوشتاری معرفی کتاب "بیست و هفت روز و یک لبخند" در سالروز شهادت شهید بابک نوری هریس تهیه و در فضای مجازی منتشر شد.

"بیست و هفت روز و یک لبخند"، روایتی است از زندگی شهید دانشجو(مدافع حرم)، بابک نوری هریس به قلم سرکار خانم فاطمه رهبر از زبان خانواده و دوستان و هم ‌رزمان شهید. شهید نوری هریس دانشجوی بسیجی که داوطلبانه به صفوف رزمندگان مدافع حرم در سوریه ملحق شد و در عملیات آزادسازی منطقه بوکمال در سن 25 سالگی، دعوت حق را لبیک گفت و به شهادت رسید.

کتاب مذکور در 208 صفحه توسط نشر خط مقدم در سال 1400 منتشر شده است.

در قسمتی از کتاب می‌ خوانیم:

کسی نمی ‌‌توانسته از کار جوانی سر درآورد که سرش همیشه توی کار خودش بوده؛ پسری که سالیان سال، بسیجی بودنش را، آن هم بسیجی فعال بودنش را، حتی دوست و فامیل متوجه نشده بوده؛ پسری که خیلی از دوستانش، ‌بعد از شهادتش، متوجه سوریه رفتنش شده‌ اند. این پسر اهل تظاهر و سوء استفاده نبوده. متواضع بوده و می‌ گفته؛ من برای دل خودم و اعتقادِ خودم به بسیج رفته ‌ام، و حالا هم برای وظیفه ‌ای که روی شانه‌ ام سنگینی می ‌کند، راهیِ سوریه می‌ شوم ...

برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد گيلان
شروع رویداد: 1400/8/28
پایان رویداد: 1400/8/28

QRCode رویداد
نظر شما در خصوص رویداد
تماس با ما

تماس:09114679585

ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
نظرات کاربران در خصوص رویداد
فاطمه فدایی - 1400/09/03
👏👏
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 3.238.121.7 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: پنجشنبه, 28 تیر,1403