درباره بزرگداشت عیدغدیر

حجه الاسلام و المسلمین حسن عامری رابط نهاد رهبری در دانشگاه علمی کاربردی استان کرمان گفت: امروز آنچه که برای جهان اسلام و هفتاد و سه فرقه که با نام اسلام روی کره زمین زندگی می کنند، یک اصل حیاتی به شمار می آید، وحدت و برادری است.

وی با بیان اینکه باید با امکانات بالفعل و بالقوه در نشر و گسترش اسلام با شتاب، تلاش کنیم، گفت: اگر همه ی مسلمانان با هم متحد باشند و همه امکانات مادی و معنوی خود را به کار گیرند هیچ ابر قدرتی نمی تواند به آنها ضربه ای وارد کند.

حجه الاسلام و المسلمین عامری، یکی از راههای رسیدن به اتحاد را وحدت در عقیده و آرمان، ذکر و تصریح کرد: باید به تفکر ناب اسلامی دست یافت و به اصول و مبانی واحد فکری رسید تا همه ی اختلافات از بین برود و باید سیره، راه و رسم پیامبر خدا را به درستی بررسی نماییم.

رابط نهاد رهبری در دانشگاه علمی کاربردی استان کرمان، به اهمیت روز عید سیعد غدیر خم اشاره و با بیان اینکه راه رسیدن به وحدت آسان است، گفت: برای ما سیره، روش و قول پیغمبر حجت شرعی است.

وی همچنین در پایان اظهار کرد: دیانت عین سیاست و سیاست عین دیانت است و سکولاریسم توطئه غرب می باشد و قطعا با پیروی از سنت پیامبر اختلافات از عمل، رخت می بندد.

 

اخبار
حجه الاسلام و المسلمین حسن عامری رابط نهاد رهبری در دانشگاه علمی کاربردی استان کرمان گفت: امروز آنچه که برای جهان اسلام و هفتاد و سه فرقه که با نام اسلام روی کره زمین زندگی می کنند، یک اصل حیاتی به شمار می آید، وحدت و برادری است. وی با بیان اینکه باید با امکانات بالفعل و بالقوه در نشر و گسترش اسلام با شتاب، تلاش کنیم، گفت: اگر همه ی مسلمانان با هم متحد باشند و همه امکانات مادی و معنوی خود را به کار گیرند هیچ ابر قدرتی نمی تواند به آنها ضربه ای وارد کند. حجه الاسلام و المسلمین عامری، یکی از راههای رسیدن به اتحاد را وحدت در عقیده و آرمان، ذکر و تصریح کرد: باید به تفکر ناب اسلامی دست یافت و به اصول و مبانی واحد فکری رسید تا همه ی اختلافات از بین برود و باید سیره، راه و رسم پیامبر خدا را به درستی بررسی نماییم. رابط نهاد رهبری در دانشگاه علمی کاربردی استان کرمان، به اهمیت روز عید سیعد غدیر خم اشاره و با بیان اینکه راه رسیدن به وحدت آسان است، گفت: برای ما سیره، روش و قول پیغمبر حجت شرعی است. وی همچنین در پایان اظهار کرد: دیانت عین سیاست و سیاست عین دیانت است و سکولاریسم توطئه غرب می باشد و قطعا با پیروی از سنت پیامبر اختلافات از عمل، رخت می بندد.
سه شنبه, 28 تیر,1401
برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد كرمان
شروع رویداد: 1401/4/26
پایان رویداد: 1401/4/28

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2022 - All rights reserved.