درباره رویداد استارتاپی اکسیر در دانشگاه هنر

سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی هنر با مشارکت مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه هنر فراخوان اولین رویداد اکسیر دانشگاه هنر را منتشر کرد.

به گزارش ایسنا، فراخوان رویداد استارتاپی "اکسیر هنر" با محورهای «تعیین مسیردیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارها»، «اهمیت داستان‌گویی برای توسعه کسب و کار»، «ارائه موثر استارتاپ برای مدیران و سرمایه‌گذاران» برای استارتاپ های فعال حوزه های هنر و سایر حوزه های مرتبط منتشر شد. 

این رویداد دو روزه که به صورت آنلاین و در روزهای ۲۰ و ۲۱ دی‌ماه برگزار می شود، شامل سه نشست تخصصی با محورهای فوق است که در روز اول این رویداد برگزار خواهند شد.

همچنین در دومین روز از این رویداد سراسری، گروه های استارتاپی شرکت کننده، به ارائه و معرفی استارتاپ خود خواهند پرداخت و این ارائه ها داوری خواهد شد.

شایان ذکر است طبق اعلام دبیرخانه رویداد، تسهیلات ویژه و هدایای ارزنده ای برای گروه های استارتاپی برگزیده این رویداد در نظر گرفته شده و ثبت نام و شرکت در این رویداد برای همه  گروه های استارتاپی رایگان است. 

اکسیر هنر ویژه استارتاپ های حوزه هنر و یا رشته های مرتبط بوده و علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره واتس اپ 09024263005 و یا آی‌دی isojdart@ در تلگرام ارتباط بگیرند.

مهلت ثبت نام تا پایان روز ۱۵ دی ماه اعلام شده است. 

اولین رویداد اکسیر هنر توسط سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی هنر و مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه هنر و با حمایت معاونت فرهنگی دانشگاه هنر در دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

اخبار
مدرس: شاهین جوادی نژاد
دوشنبه, 27 دی,1400
رویداد استارتاپی اکسیر در دانشگاه هنر
دوشنبه, 20 دی,1400
جزییات نشست های آموزشی اولین رویداد استارتاپی اکسیر دانشگاه هنر با محوریت کارآفرینی در حوزه هنر اعلام شد.
شنبه, 11 دی,1400
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 3.238.121.7 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: پنجشنبه, 28 تیر,1403