انتشار فراخوان رویداد «بازی‌دانان»

یکشنبه, 05 اردیبهشت,1400

انتشار فراخوان رویداد «بازی‌دانان»
فراخوان رویداد طراحی و تولید بازی‌های رومیزی بازی‌دانان با هدف ارائه آموزش های اولیه لازم در این زیست‌بوم نوپا به صورت رایگان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، ساختار آموزشی رویداد «بازی‌دانان» بر اساس کسب مهارت‌های لازم در طراحی، ساخت و عرضه یک بازی رومیزی، از چهار کارگروه «طراحی مکانیزم»، «طراحی محصول»، «مدیریت تولید» و «مدیریت فروش» تشکیل شده و تلاش دارد تا با آغاز مسیری نو و علمی، به سهم خود در ایجاد «دانایی» در این حیطه نقشی ایفا کند.
این رویداد در سه مرحله انجام خواهد شد:
در مرحله نخست، شرکت‌کنندگان با انجام ثبت نام، دیدن «ویدئو مقاله‌ها(در دست انتشار)»، انجام تکالیف محوله و نیز انگیزه‌نامه مورد ارزیابی شورای علمی قرار خواهند گرفت. افراد برگزیده وارد مرحله دوم می‌شوند.
در مرحله دوم، کارگاه‌های آموزشی آنلاین برگزار خواهد شد و در پایان این مرحله هم با انجام تکالیف، شورای علمی رویداد افراد دارای صلاحیت را به مرحله سوم معرفی خواهند کرد.
مرحله سوم، تمرین طراحی و ساخت یک بازی رومیزی بر اساس یک صورت مساله واقعی ارائه شده توسط سازمان‌ها، ارگان‌ها و یا شرک‌های علاقه مند است. شرکت‌کنندگان در این مرحله به صورت گروه‌هایی متشکل از چهار تخصص اصلی مذکور تحت راهنمایی متخصصان و مدرسین این حوزه قرار خواهند گرفت.
در انتهای این مرحله محصولاتی که حائز شرایط لازم برای تجاری‌سازی قرار بگیرند با همکاری تولیدکنندگان مطرح این حوزه به تولید خواهند رسید.
«بازی دانان» رویدادی مساله‌محور و با تاکید بر مهارت‌آموزی است که «مدرسه بازی‌پردازی» سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی با همکاری شرکت‌های «باهمزی»، «دانا دل»، «سرزمین ذهن زیبا»، «مستفیل» و «هوپا» برگزار می‌نماید.
حامیان این رویداد «معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی»، وزارتخانه‌های «علوم، تحقیقات و فناوری»، «بهداشت، درمان و آموزش پزشکی»، «شورای نظارت بر طراحی، ساخت، واردات و توزیع اسباب بازی»، «انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی ایران» و «بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای» می‌باشند.
جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت می توانید به نشانی های www.roytab.ir/bazidanan ، www.isojd.ac.ir ، www.studentcity.ir مراجعه یا با شماره تماس ۰۲۱۶۶۹۷۸۰۰۰ تماس حاصل نمایند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.211.31.134 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: یکشنبه, 31 تیر,1403