پویش علمی - دانشجویی" راهت ادامه دارد"

پنجشنبه, 26 فروردین,1400

پویش علمی - دانشجویی" راهت ادامه دارد"

سیده فاطمه شفیعی، سرپرست معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان گیلان در گفت وگو با ایکنا از گیلان، از راه اندازی پویش علمی ـ دانشجویی «راهت ادامه دارد» خبر داد و اظهار کرد: این پویش به همت سازمان دانشجویان معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان گیلان و با همراهی و حمایت شایسته سازمان دانشجویان و سازمان انتشارات جهاددانشگاهی کشور برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ برگزار می شود.

وی هدف از راه اندازی پویش «راهت ادامه دارد» را تلاش علمی مشترک دانشجویان ایران برای ادامه راه شهدای هسته ای کشور دانست و افزود: این پویش بنا به پیشنهاد دانشجویان به یاد شهید «محسن فخزی زاده» از شهدای علم و هسته ای ایران شکل گرفته است.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی گیلان، با بیان اینکه اطلاع رسانی رسمی پویش مذکور از ۲۰ فروردین همزمان با روز ملی فناوری هسته ای آغاز شده است، تصریح کرد: افزایش سطح آگاهی عمومی نسبت به دانش هسته ای و استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای با نشر مطالب مرتبط علمی کارآمد و به روز از دیگر اهداف پویش «راهت ادامه دارد» است.

شفیعی، ترجمه یکی از کتاب های جامع در حوزه دزیمتری با استفاده از پتانسیل های دانشجویی سراسر کشور را یکی از برنامه های این پویش علمی دانشجویی دانست و گفت: این کتاب یک مرجع اصلی در جامعه دانشگاهی است.

وی اضافه کرد: هر یک از دانشجویان(طبق پیشنهاد دبیرخانه پویش) قسمت تعیین شده این کتاب را ترجمه و ارسال می کنند و پس از ارزیابی و جمع بندی نهایی توسط شورای علمی با ذکر نام دانشجویان سهیم در این طرح، کتاب ترجمه شده به چاپ رسیده و به روح شهدای هسته ای و خانواده های معظم آنان تقدیم می شود.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی گیلان، از دانشجویان علاقه‌مند، متخصص و توانمند خواست برای پیوستن به پویش مذکور با شماره ۰۹۱۹۲۶۲۴۶۹۹ تماس بگیرند و ادامه داد: دانشجویان می توانند با همراهی این پویش  و کمک به نشر علم و فناوری هسته ای ادامه دهنده راه شهدای هسته ای کشور باشند.

 گفتنی است، عضویت در سازمان دانشجویان معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی از طریق لینک «http://studentcity.ir» میسر است.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2022 - All rights reserved.