اعلام برنامه کارگاه‌های آموزشی جشنواره‌های پوشاک جهاد دانشگاهی هنر

جمعه, 23 دی,1401

 اعلام برنامه کارگاه‌های آموزشی جشنواره‌های پوشاک جهاد دانشگاهی هنر

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هنر، مرکز مد و لباس معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی هنر در نظر دارد تا به مناسبت برگزاری نمایشگاه جشنواره ملی نقش تن‌پوش، سه کارگاه آموزشی تخصصی در حوزه پوشاک و چاپ در محل نمایشگاه جشنواره واقع در مرکز آموزش های تخصصی جهاد دانشگاهی هنر برگزار نماید.

ورک شاپ «تکنیک چاپ سیلک با رویکرد طراحی تی‌شرت» به تدریس فاطمه کیمنش، طراح و مدرس حوزه پوشاک، روز دوشنبه ۲۶ دی ماه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ برگزار خواهد شد. در این کارگاه به مواردی همچون شناخت مواد و متریال، نحوه ساخت شابلون، طراحی و ساخت فیلم، آموزش عکاسی طرح و تجربه چاپ روی پارچه بصورت عملی پرداخته خواهد شد.

ورکشاپ «تکنیک نقاشی باتیک با رویکرد طراحی پارچه‌های ابریشمی» به تدریس نسترن پورنادری طراح و مدرس چاپ پارچه و لباس و مدیر مسئول برند یاچی روز سه شنبه ۲۷ دی ماه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ برگزار می شود. در این کارگاه به مواردی همچون: شناخت مواد و متریال، نحوه پارچه کشی ، طرح اندازی بر روی پارچه، آموزش کار با پارافين و رنگ‌گذاری و آموزش نحوه تثبیت کار نهایی پرداخته خواهد شد.

ورک شاپ «نقاشی پارچه» به تدریس فاطمه کیمنش، طراح و مدرس حوزه پوشاک، روز چهارشنبه ۲۸ دی ماه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ برگزار خواهد شد و شناخت مواد و متریال، نحوه انتقال طرح و تکنیک‌های رنگ‌گذاری و تثبیت از رئوس مطالب این کارگاه است.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط ثبت نام با شماره تلفن های ۸۸۳۲۸۶۵۲ الی ۵ و یا ۰۹۳۸۹۳۸۲۴۷۳ تماس حاصل نمایند. همچنین منتخبین ادوار مختلف جشنواره های ملی نقش تن پوش و دیبا می توانند از ۱۵ درصد تخفیف جهت شرکت در این کارگاه ها بهره مند شوند.

 

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 - All rights reserved.