درباره نشست مشترک جهاددانشگاهی با ارشاد اسلامی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد، محمدعلی  پیرسبزی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد امروز، 30 مهرماه در نشست با معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان، اظهار کرد: از ابتدای شیوع کرونا جزو اولین استان‌هایی بودیم که برنامه‌های فرهنگی و هنری خوبی درخصوص مقابله با کرونا از طریق فضای مجازی انتشار دادیم.
وی افزود: همچنین کتاب و جزوه‌های مدونی را نیز در این زمینه جهت مقابله با کرونا به جامعه ارائه دادیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: جهاد دانشگاهی با توجه به ماهیت فرهنگی و دانشگاهی که دارد، می‌تواند همکاری خوبی با اداره جهت پیشبرد برنامه‌های فرهنگی و فوق برنامه داشته باشد.
در ادامه همچنین، ایمان اکبری، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان نیز گفت: جهاد دانشگاهی دارای ظرفیت‌های خوبی درحوزه پیشبرد برنامه‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهش است که این توان را دارد تا در این راستا با فرهنگ و ارشاد استان همکاری داشته باشد.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان بیان کرد: نگاه ما در حوزه فرهنگ علاوه‌بر استفاده از ظرفیت‌های علمی و فرهنگی، ایجاد روحیه نشاط وخودباوری جهت توسعه فرهنگی در جامعه است.
اکبری یادآور شد: در زمینه برگزاری برنامه‌های فرهنگی با اداره کل ارشاد اسلامی همکاری خواهیم کرد.

اخبار
معرفی افراد
برگزارکننده: جهاددانشگاهی واحد كهكيلويه و بويراحمد
شروع رویداد: 1399/7/30
پایان رویداد: 1399/7/30

فرم ها
پوستر
نظر شما در خصوص رویداد
چندرسانه ای
تماس با ما

 

نشست مشترک معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کهگیلویه‌وبویراحمد و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور همکاری دوجانبه برگزار شد.
ثبت نظر در خصوص رویداد
متن پیام
ثبت نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2021 - All rights reserved.