انتخابات رزمایشی عمومی برای جامعه است

شنبه, 16 تیر,1403

انتخابات رزمایشی عمومی برای جامعه است

یک مدرس حوزه علمیه قم گفت: انتخابات رزمایشی عمومی برای جامعه است و منتسب به یک حزب و گروه نیست.

حجت‌الاسلام نواب صفوی امروز (۱۳ تیر ماه) در جمع اعضای جهاد دانشگاهی لرستان که در این نهاد برگزار شد، درباره جهاد تبیین، اظهار کرد: انسان موجودی پیچیده است و برحسب ساختار خلقتی که دارد، قدرت اختیار و انتخاب هم دارد. انسان همیشه بر سر دو راهی انتخاب قرار می‌گیرد که یک‌ طرف عقل و دیگری غریزه است.

وی ادامه داد: عقل می‌گوید مشارکت ما در انتخابات تضمین‌کننده امنیت کشور است و انتخابات رزمایشی عمومی برای جامعه است و منتسب به یک حزب و گروه نیست.

او با بیان اینکه برخی‌ها می‌گویند در کشور ضعف مدیریت داریم، بیان کرد: ما بهترین دکترین مدیریتی را در دنیا داریم و این به‌خاطر وضعیتی است که در تحریم و تهدید قرار گرفته‌ایم و مدل مدیریتی اثربخش در مدت زمان کوتاه با پیش‌روی بلندمدت را ایجاد کردیم. در دنیا به این مدل، مدیریت بحران و در تاریخ انقلاب اسلامی به این مدل، مدیریت جهادی گفته می‌شود.

موسوی گفت: در انتصابات باید مدیری جهادی انتخاب کرد که امر دنیا را مقدمه امر آخرت و ورود به عرصه خدمت را ورودی مومنانه بداند.

این مدرس حوزه و دانشگاه با بیان اینکه ورود مدیر جهادی در امر خدمت از نظر تکلیف است نه جذابیت آن، افزود: مردمی بودن و جدیت در کار و خستگی‌ناپذیری نقطه اختلاف ما با دکترین مدیریتی دنیاست. مدیریت جهادی تلاش و خستگی‌ناپذیری است.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 - All rights reserved.
آدرس آی پی: 44.211.31.134 سیستم عامل: Unknown مرورگر: Unknown تاریخ مشاهده: یکشنبه, 31 تیر,1403