گفتگو با دکتر شقایق حافظی‌زاده مدرس دانشگاه و پژوهشگر گردشگری و میراث فرهنگی با موضوع "توسعه گردشگری ایران با رویکرد مذهبی"

یکشنبه, 09 آبان,1400

گفتگو با دکتر شقایق حافظی‌زاده مدرس دانشگاه و پژوهشگر گردشگری و میراث فرهنگی با موضوع "توسعه گردشگری ایران با رویکرد مذهبی"

به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA)، شصت و پنجمین نشست از پنجمین دوره سلسله نشست‌های چشم‌انداز صنعت گردشگری در ایران با موضوع "توسعه گردشگری ایران با رویکرد مذهبی با تأکید بر رویدادها و آیین‌های ماه محرم" توسط مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران برگزار شد.

در این نشست که به صورت گفتگوی استودیویی برگزار شد دکتر شقایق حافظی‌زاده مدرس دانشگاه و پژوهشگر گردشگری و میراث فرهنگی به ارائه توضیحاتی درخصوص توسعه گردشگری ایران با رویکرد مذهبی، رویدادها و آیین‌های محرم در استان‌های مختلف کشور، نقش ماه محرم و آیین‌های منحصر‌به‌فرد آن به عنوان یک جاذبه فرهنگی پاک و حلال در جذب گردشگران خارجی، آمار ورودی گردشگران خارجی از کشورهای متعدد اروپایی و آسیایی به ایران در دهه اول ماه محرم و راه‌کارهایی به منظور جذب این نوع از گردشگران و .... پرداخت.
 این گفتگو روز شنبه مورخ 6 شهریور 1400 در استودیو مبین سازمان فعالیت‌های قرآنی جهاددانشگاهی برگزار شد که اصل گفتگو نیز به صورت متنی و تصویری منتشر خواهد شد.

لینک ویدئوی گفتگو در اینستاگرام:  https://www.instagram.com/p/CTHeffCAiI5

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2021 - All rights reserved.