پنجمین نشست تخصصی جشنواره دیبا برگزار می‌شود

چهار شنبه, 07 مهر,1400

 پنجمین نشست تخصصی جشنواره دیبا برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی جشنواره، دبیرخانه چهارمین جشنواره طراحی مد و لباس دیبا در نظر دارد، تا همزمان با آغاز مراحل هشت‌گانه این جشنواره، نشست‌هایی آموزشی را برای علاقه‌مندان و فعالان حوزه مد و لباس کشور برگزار کند. این نشست‌ها با توجه به ملاحظات مربوط به همه‌گیری بیماری کرونا به شکل آنلاین و از طریق صفحه اینستاگرام جشنواره در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.

پنجمین نشست از این مجموعه در تاریخ 4 مهرماه و با موضوع «آرایه های تزیینی، فرصت ها و چالش ها» و با حضور بی تا بهرامی قصر، مدرس دانشگاه و رییس هیات مدیره انجمن صنفی آرایه های تزیینی مد و لباس برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند ساعت ۲۱ روز یکشنبه، 4 مهرماه، از طریق لایو اینستاگرامی صفحه دبیرخانه جشنواره دیبا به آدرس http://instagram.com/jdmod.ir این نشست آموزشی را دنبال کنند.

چهارمین جشنواره ملی مد و لباس دیبا به همت جهاد دانشگاهی هنر و با مشارکت اتحادیه پوشاک تهران و همچنین با حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه هنر درحال برگزاری است و نمایشگاه این دوره از جشنواره ۲۰ تا ۲۳ مهرماه در محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی تهران مدکس اتحادیه پوشاک برگزار خواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2021 - All rights reserved.