چهارمین نشست تخصصی جشنواره دیبا برگزار می‌شود

چهار شنبه, 31 شهریور,1400

چهارمین نشست تخصصی جشنواره دیبا برگزار می‌شود

◽ به گزارش روابط عمومی جشنواره، دبیرخانه چهارمین جشنواره طراحی مد و لباس دیبا در نظر دارد، تا همزمان با آغاز مراحل هشت‌گانه این جشنواره، نشست‌هایی آموزشی را برای علاقه‌مندان و فعالان حوزه مد و لباس کشور برگزار کند. این نشست‌ها با توجه به ملاحظات مربوط به همه‌گیری بیماری کرونا به شکل آنلاین و از طریق صفحه اینستاگرام جشنواره در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.
◽ چهارمین نشست از این مجموعه در تاریخ ۳۱ شهریورماه و با موضوع «نکات مهم در بستن قراردادهای مد و لباس» و با حضور مهرتاش رزمجو، مدرس و مدیر روابط عمومی موسسه شهرتاش برگزار می‌شود.
◽ علاقه‌مندان می‌توانند ساعت ۲۱ روز چهارشنبه، ۳۱ شهریورماه، از طریق لایو اینستاگرامی صفحه دبیرخانه جشنواره دیبا به آدرس http://instagram.com/jdmod.ir این نشست آموزشی را دنبال کنند.
◽ چهارمین جشنواره ملی مد و لباس دیبا به همت جهاد دانشگاهی هنر و با مشارکت اتحادیه پوشاک تهران و همچنین با حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه هنر درحال برگزاری است و نمایشگاه این دوره از جشنواره ۲۰ تا ۲۳ مهرماه در محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی تهران مدکس اتحادیه پوشاک برگزار خواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2021 - All rights reserved.