اعلام فراخوان مسابقات ملی پایان‌ نامه سه دقیقه‌ای در البرز

سه شنبه, 04 آذر,1399

اعلام فراخوان مسابقات ملی پایان‌ نامه سه دقیقه‌ای در البرز

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان البرز، سعید قاسمی جیردهی گفت:  مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه‌ای (3MT) بستری برای رشد و تقویت مهارت‌های ارتباطی، بیانی و ایده‌پردازی در دانشجویان و فرصتی برای برقراری ارتباط بین فضای دانشگاه، صنعت و جامعه و کاربردی‌کردن پژوهش‌ها و تحقیقات دانشجویی است.

 

وی افزود: پنجمین دوره مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه‌ای به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی و با همکاری معاونت فرهنگی واحدهای سراسر کشور برگزار می‌شود و برگزیدگان مسابقات در استانها وارد مرحله نیمه نهایی و نهایی خواهند شد.

 

وی افزود: دانشجویان در مسابقات پایان نامه سه دقیقه‌ای در سه دقیقه به ارائه و تبیین پایان نامه خود می‌پردازند و ملاک امتیازدهی داوران، محتوای پایان نامه و نحوه ارائه آن است.

 

قاسمی جیردهی خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان در این دوره از مسابقات، فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی خواهند بود، اما اولویت ثبت نام با دانشجویانی است که پروپوزال خود را به ثبت رسانده و در حال تدوین پایان نامه خود هستند.

 

وی تصریح کرد: دانش آموختگانی که از ابتدای سال تحصیلی  96-95 تا پایان مهرماه سال 1399 از پایان‌نامه خود دفاع کرده باشند و همچنین دانشجویانی که پروپوزال پایان نامه خود را تا پایان آبان ماه 99 به تصویب رسانده اند، می توانند در این دوره از مسابقات شرکت کنند.

 

قاسمی جیردهی یادآور شد: فارغ‌التحصیلان تمامی دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین دانشگاه‌های خارجی مورد تأیید وزارتین می‌توانند در این مسابقات شرکت نمایند.

 

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان البرز گفت: این دوره از مسابقات بصورت غیرحضوری و آنلاین خواهد بود، که ارایه کننده به صورت آنلاین با جلسه داوری ارتباط برقرار کرده و آنلاین کار خود را در مقابل داوران و سرمایه گذاران ارایه خواهد کرد.

 

قاسمی جیردهی افزود: مهلت ثبت نام این دوره از مسابقات از اول آذرماه به مدت یک ماه است و علاقمندان برای حضور در این مسابقه با شماره های 02634505151 و 09388124028 تماس حاصل نمایند.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2022 - All rights reserved.